אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

אינטליקנה: ניאופארם קיבלה את הרישיון לבית מסחר שישמש את השותפות, זאת בהמשך לקבלת הרישיון לבית מרקחת שישמש את הצדדים


9.2.21
הרישיון יאפשר אחסון והפצה של עד 400 ק"ג של מוצרי קנאביס רפואי בנוסף, התקשרה החברה בהסכמי השקעה בחברה בהיקף של כ-10 מיליון ₪

תל אביב, 9 בפברואר 2021, אינטליקנה (ת"א: אנטל), העוסקתבתחום הקנאביס הרפואיאשר פועלת במקטעים שונים, ביניהם, ריבוי, גידול, מחקר ופיתוח וכן מקדמת פעילות גלובלית בתחום הקנאביס הרפואי מדווחת היום כי ניאופרם קיבלה רישיון לבית המסחר שישמש את השותפות, זאת בהמשך לקבלת רישיון לבית מרקחת שישמש את השותפות, כפי שדווח מלפני כחודשיים.

על פי תנאי הרישיון, בית המסחר של ניאופרם, אשר ישמש את המיזם המשותף, יהיה רשאי להחזיק ולאחסן למטרת הפצה עד 400 ק"ג של מוצרי קנאביס רפואי לפי תקן IMC-GDP. הרישיון לבית המסחר יהיה בתוקף עד ליום 2 בפברואר 2022. כמו כן החברה התקשרה במספר הסכמי השקעה בהיקף כולל של כ-10 מיליון ₪ שישמשו אותה לפעילותה השוטפת.

קבוצת ניאופרם, הנה אחת החברות המובילות, הצומחות והוותיקות במתן פתרונות משולבים וחדשניים בתחום הבריאות ושיפור איכות החיים, ועוסקת, בין היתר, במחקר, פיתוח, ייצור, שיווק, מכירה והפצה של מגוון מוצרים ושירותים בתחום הבריאות בישראל ובעשרות מדינות ברחבי העולם.

המיזם המשותף בין שתי החברות כולל שיווק ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי שיסופקו גם על ידי אינטליקנה וגם על ידי חברות אחרות באמצעות בית מסחר ובית מרקחת שברשות ניאופרם. עם קבלת הרישיון, המיזם המשותף צפוי למנף כעת את מערך ההפצה הרחב והמנוסה של פרומדיקו בע"מ, מקבוצת ניאופרם, ואת ניסיונה בהפעלת בתי מרקחת ובתי מסחר מצד אחד ומצד שני את זני הקנאביס הייחודיים של אינטליקנה, אותם היא מגדלת באחד המתקנים החדישים והמתוחכמים בארץ. החברות יהפכו לשחקן משמעותי בשוק בישראל ויפיצו תוצרת קנאביס רפואי תוך בחינת הפצה ישירה לבית המטופלים.

אודות קבוצת ניאופרם וחברת פרומדיקו

קבוצת ניאופרם נוסדה בשנת 1941 ומתמחה ומובילה בפיתוח ומתן פתרונות משולבים וחדשניים בתחום הבריאות ושיפור איכות החיים.הקבוצה מפתחת, מייצרת, משווקת ומפיצה תרופות, מוצרי צריכה וציוד ומכשור רפואי בישראל ובעשרות מדינות ברחבי העולם. פרומדיקו הינה חלוצה ומהחברות המובילות בישראל בתחום מתן שירותי הלוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה בתחום הבריאות ומחויבת להענקת שירותים איכותיים ומתקדמים לשותפיה העסקיים ולבניית קשרי-אמון ארוכי טווח עם לקוחותיה. שירותי החברה כוללים בין היתר: יבוא והפצה למספר רב של נקודות מכירה ולקוחות קצה בישראל, ניהול מרכז קשרי לקוחות המעניק שרות לאלפי לקוחות מידי יום, התאמת מוצרים לדרישות השוק הישראלי בהתאם להנחיות משרד הבריאות ושירותי לוגיסטיקה מתקדמים נוספים.

אודות אינטליקנה

החברהעוסקתבתחום הקנאביס הרפואיופועלת במקטעים שונים, ביניהם, ריבוי, גידול, מחקר ופיתוח והיאמקדמת פעילות גלובלית בתחום הקנאביס הרפואי.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה