אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) שימושון >

ביקושי יתר בהיקף של כ-23 מיליון שקל, פי 1.7 מהסכום שהחברה תכננה לגייס


19.5.20
הצלחה להרחבת האג"ח להמרה של טוגדר: ביקושי יתר בהיקף של כ-23 מיליון שקל, פי 1.7מהסכום שהחברה תכננה לגייס

הצלחה להרחבת האג"ח להמרה של טוגדר: ביקושי יתר בהיקף של כ-23 מיליון ₪, פי 1.7 מהסכום שהחברה תכננה לגייס

החברה גייסה כ-13 מיליון ₪ במחיר סגירה של 970 ₪ עבור 1,000 ₪ ע.נ.

אשקלון, 19 במאי 2020 – טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור מוצרי קנאביס רפואי, מדווחת על הצלחה בגיוס אג"ח להמרה – החברה השלימה הרחבה של אג"ח להמרה (סדרה א') בהיקף של כ-13 מיליון ₪. במכרז התקבלו ביקושי יתר של פי 1.7 בהיקף של כ-23 מיליון ₪.

יוחנן דנינו, יו"ר טוגדר: "תוצאות ההנפקה הן הבעת אמון יוצאת דופן של המשקיעים בטוגדר אשר מראה עמידה מרשימה בתכניות העסקיות שלה מיום הקמתה."

אגרות החוב כוללות שיעבוד של ההכנסות מחוזי המכירות בישראל שנחתמו עד ליום 8 בינואר 2020, אשר יועברו ישירות לחשבון נאמנות שישועבד לטובת מחזיקי אגרות החוב. ההכנסות הנ"ל נובעות מחמישה הסכמים שנחתמו עם החברות: קנאביס מעבדות, פנאקסיה, טבע אדיר, יוניבו וקנאבליס (חברה בת). הכנסות אלו עומדות בסה"כ על 224 מיליון ₪, מתוכן 48.5 מיליון ₪ צפויות בשנת 2020.

את הגיוס הובילו איפקס הנפקות בניהולו של אהרון סמרה. בנוסף ליווה את החברה בגיוס משרד עוה"ד אילן גרזי, ניר זוהר והילה שאנני ממשרד פרל כהן צדק לזר ברץ.

טוגדר נמצאת בהפעלה מסחרית מלאה של החווה בישראל, העומדת בתקן IMC-GAP ו-GACP ומבצעת קציר תוצרת באופן שוטף. המתקן באשקלון הוא בהיקף של 20 דונם, אחד הגדולים בישראל, ומאפשר לחברה גידול תוצרת קנאביס רפואי בהיקפים גדולים. מוצרי הקנאביס הרפואי של טוגדר יהיו זמינים בבתי המרקחת ולמטופלי קנאביס רפואי בישראל תחת מותג טוגדר וקנאבליס. בכוונת החברה להמשיך לחתום על הסכמים מסחרים נוספים.

בנוסף, לחברה מתקן גידול פעיל בהיקף של כ-30 דונם באוגנדה שקיבל הסמכת GACP ממנו ייצאה החברה לישראל משלוח ראשון ופועלת לבצע משלוחים נוספים. למתקן תקן GACP מטעם ארגון הבריאות העולמית לגידול חקלאי לשימוש רפואי על (WHO guidelines on good agricultural and collection practices (GACP) for medicinal plants), שהוא תקן שעמידה בו היא בהתאם לסטנדרטים והכללים המאושרים והמוכרים באירופה.

אודות טוגדר וגלובוס

חברתטוגדר(ת"א:טגדר)פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, שמפעילה תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול בהיקף של 20,000 מ"ר בישראל, וכן 30,000 מ"ר באוגנדה וכן ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי.לטוגדרפארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון בגידול מעשי של קנאביס, והחברהנמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה.https://together-pharma.com/


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה