אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
אבישלום שרון
גינקולוגיה ומיילדות.

דר' משה רויבורט
גינקולוגיה ופריון.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) הריון ולידה >

הליך פונדקאות בחוץ לארץ


25.2.20
הליך פונדקאות בחו"ל

הורים מיועדים יכולים לבחור בין הליך פונדקאות בישראל לבין הליך בחו"ל המתקיים במדינות כמו גאורגיה, ארצות הברית ועוד. החוק בישראל לא מאפשר לכולם לעבור הליך פונדקאות, לכן ישראלים רבים מחפשים פתרונות איכותיים ובטוחים בחו"ל. אחת האפשרויות היא לעבור את ההליך בגאורגיה, תוך ליווי צמוד ומלא של צוות מנוסה הכולל רופאים מומחים, עובדי מעבדה, גניקולוגים ועוד.

למה גאורגיה?

תוכנית הפונדקאות בגאורגיה מתאימה להורים מיועדים מישראל שבוחרים לעבור את ההליך בחו"ל מטעמים שונים. חשוב לציין כי הליך הפונדקאות בישראל יקר וממושך בהרבה בהשוואה להליכי הפונדקאות בגאורגיה. זו מדינה יחסית קרובה, במרחק כשלוש שעות טיסה בלבד, עלות המחיה בה זולה להפליא וצוותי הרפואה מחזיקים בידע עדכני ומתמחים בכל הקשור להליכי פונדקאות.

ישנם יתרונות רבים להליך הפונדקאות בגאורגיה, היתרונות העיקריים הם:

· ההליך בגאורגיה זול משמעותית בהשוואה לעלויות הצפויות להליך פונדקאות בישראל.

· אין צורך לקבל אישור עקרוני מהוועדה לפונדקאות ונשיאת עוברים בישראל.

· גאורגיה נמצאת במרחק טיסה קצרה, לכן רופאים מומחים ובני משפחה יכולים לבקר אתכם בקלות ותוך זמן קצר.

· הקליניקה בגאורגיה נחשבת לאחת המתקדמות בתחום הפונדקאות.

· ישראלים העוברים את ההליך בגאורגיה זוכים לשירות מלא וצמוד על ידי צוות ישראלי בשילוב צוות מקומי מנוסה ואדיב בגאורגיה.

· ההורים המיועדים זוכים לדירה מרווחת ומאובזרת הממוקמת בסמוך למרכזי קניות, סופר, בתי קפה, מסעדות מעולות וגני ילדים.

· מעטפת שירותים מלאה בגאורגיה כולל מנקה לדירה, הסעות בהתאם לצורך, רופא ילדים שמדבר בעברית למשפחות המגיעות עם ילדים נוספים.

כדאי לדעת כי בהליך הפונדקאות בגאורגיה בוחרים אם נושאת (פונדקאית) בטווח הגילים 32-21, אלו נשים הנבחרות בקפידה, הן לא עובדות בתקופת ההריון, יש להן ילדים בריאים ולאחר הלידה אשר לגייר את הפעוט (גיור קטינים) כדי לקבל הכרה ליהדותו.

החוק בגאורגיה מאפשר להורים מיועדים מישראל להגשים חלום ולהביא ילדים לעולם, כאשר בהשוואה לישראל אין מגבלת גיל החלה על ההורים המיועדים, עם זאת עליהם להיות נשואים או לחיות במסגרת של חוזה לחיים משותפים, החוק המקומי לא מתיר הליכי פונדקאות להורים מאותו מין.

בהתאם לצורך ולבעיה הרפואית, אפשר לעבור הליך פונדקאות בגאורגיה הכולל תרומה של ביצית ותרומת זרע, כאשר בישראל אין אפשרות לקבל תרומת זרע, לכן במקרים מסוימים זהו הפתרון היחידי להורים מיועדים.

כדאי לדעת כי לאחר הלידה המוצלחת התינוק עובר להורים המיועדים. יש לשהות כחודש בגאורגיה עד להסדרת הסטטוס החוקי של הפעוט, כיוון שיש להמתין לתוצאות הבדיקה הגנטית. עם זאת, ההליך מתחיל מיד ואין צורך להמתין זמן רב לאישורי ועדה זו או אחרת.

פונדקאות בגאורגיה רק עם המרכז להורות

המרכז להורות נחשב לוותיק ולמוביל התחום הפונדקאות בארץ ובגאורגיה. צוות המרכז להורות מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, הניסיון והידע הרב של צוות המרכז מבטיחים להורי המיועדים הליכי פונדקאות קלים ונעימים יותר, עם ליווי צמוד, תמיכה רגשית וסיוע בכל רגע נתון.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה