אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) מחלות מעיים דלקתיות > דיקור סיני למחלתכרוהן

דיקור סיני למחלת כרוהן – הטיפול האפקטיבי שאתם צריכים לנסות


13.3.19
יש דבר כזה דיקור סיני למחלת כרוהן? התשובה היא כן!

חיים עם מחלת כרוהן הם חיים לא פשוטים כלל. מדובר במחלה כרונית שמופיעה דווקא ברגעים הכי פחות נוחים. ההתקפים של המחלה מושפעים רבות מהמצב הנפשי של המטופל. מצבים של דיכאון, חרדה ומתח מעוררים את המחלה ומביאים לא אחת לכאבי בטן קשים ואף אשפוזים. הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה עדיין למצוא תרופה למחלה. היא מטפלת בעיקר בתסמינים. לשמחתכם, הרפואה הסינית יודעת להציע טיפול אפקטיבי, יעיל ונטול תופעות לוואי עם טיפולי דיקור סיני למחלת כרוהן.

מהי מחלת כרוהן?

ההגדרה הרשמית של המחלה היא דלקת כרונית לא זיהומית שמתקיפה את מערכת העיכול. הגורמים למחלה הם סביבתיים וגנטיים. ההערכה היא שמדובר במחלה בה מערכת החיסון של הגוף תוקפת בטעות את רקמות הגוף באזור מערכת העיכול. כך למעשה נוצר מצב בו הגוף בעצמו גורם למחלה. ההשפעה הגנטית ניכרת בצורה משמעותית. הסיכויים של אדם שיש אצלו במשפחה חולי כרוהן לחלות בעצמו במחלה גבוהים יותר מאלו של אדם שאין אצלו במשפחה חולים במחלה.

ישנם מחקרים שטוענים שהתזונה המערבית היא גורם משמעותי להתפתחות המחלה. הם מצביעים על צריכה מרובה של סכרים ומזון תעשייתי מעובד כגורם ראשי לבעיה. מחקרים אחרים טוענים ששימוש בתרופות כמו אספירין או רואקוטן עלול גם כן להגדיל את הסיכויים להתפתחות המחלה.

מהו משך המחלה?

מחלת כרוהן היא מחלה כרונית עם התקפים חוזרים. המחלה נשארת רדומה בגוף גם כאשר היא אינה פעילה. בין החולים ישנם כאלו שסובלים מהתקפים קבועים תכופים וכאלו שסובלים מהתקפים לעתים רחוקות. כאשר המחלה רדומה אין כל תופעות או מגבלות. טיפולי דיקור סיני למחלת כרוהן מומלצים במהלך ההתקפים של המחלה ובמתכונת של רפואה מונעת.

איך דיקור סיני יכול לעזור לכם?

טיפולי דיקור סיני למחלת כרוהן מטפלים גם בגורמים למחלה, גם בתסמינים, גם בגוף וגם בנפש. מטופלים שעברו טיפולי דיקור סיני למחלת כרוהן מדווחים על שיפור בתחושה הכללית ובמצב הרוח כבר לאחר טיפול אחד או שניים. הטיפולים מתקיימים בקליניקה נעימה ומאובזרת כאשר המטופל שכוב על מיטה בעוד מחטי הדיקור מוצבות בנקודות הנכונות. המטפל בוחר את נקודות הדיקור בהתאם לאבחון. חשוב לציין שמדובר במחטים סטריליות ודקות מאוד. הדיקור אינו כרוך בכאב ולרוב כלל אינו מורגש.

הדיקור הסיני משפיע בצורה חיובית על המעי ומעודד התרבות של תאים וחלבונים במעיים. כך מצליח הדיקור להפחית את הצלקות במעי ולאזן את הפעילות של מערכת העצבים, מערכת העיכול ומערכות נוספות בגוף. מחקרים מוכיחים שהטיפול בדיקור סיני למחלת כרוהן מביא תוצאות חיוביות ומשפר את התחושה הכללית של החולה במהרה.


תגיות: דיקור סיני למחלת כרוהן
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה