אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) שימושון >

יוחנן דנינו יוביל את פעילות הפיתוח העיסקי הבינלאומי של טוגדר פארמה


6.2.19
טוגדר פארמה ממנה את יוחנן דנינו, לשעבר יו"ר מגדל ביטוח ומפכ"ל המשטרה, ליו"ר החברה

מר דנינו יוביל את פעילות הפיתוח העיסקי הבינלאומי של החברה לרבות קידום הסכמי שיתוף פעולה עם שחקנים גלובליים

אשקלון, 5 בפברואר 2019 – טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור קנאביס רפואי, מדווחת על מינוי מר יוחנן דנינו, לשעבר יו"ר חברת הביטוח מגדל ומפכ"ל המשטרה ליו"ר דירקטוריון טוגדר פארמה.

יוחנן דנינו, יו"ר הדירקטוריון הנכנס: "אני שמח להצטרף לחברת טוגדר המונהגת על ידי אנשי ניהול ויזמים מצויינים. החברה בנתה בשנה האחרונה נכסים בעלי פוטנציאל כלכלי רב, הן בהיקף המתקנים וחוות הגידול בארץ ובחו"ל והן בחתימה על הסכמים ברחבי העולם.

שוק הקנאביס הרפואי הוא אחד השווקים הצומחים בעולם אשר מספק הזדמנויות משמעותיות לטוגדר פארמה, בוודאי על רקע אישור הייצוא מישראל. הקהילה הרפואית, קובעי מדיניות מובילים והגורמים המטפלים מודים היום בפה מלא כי התועלות הרפואיות של הצמח הן חד משמעיות. מוצרי צמח הקנאביס מספקים מזור למטופלים מידי יום, בכל העולם ובמגוון רחב של התוויות, בין אם מדובר בחולי סרטן, אפילפסיה, כאב, אוטיזם, דיכאון, פוסט טראומה ועוד.

בכוונתי לקדם את פעילות המחקר והפיתוח וכן טכנולוגיות יחודיות, ולממש ידע שנצבר במשך שנים בישראל בתחום הקנאביס לצורך פיתוח מוצרים שיהוו הדור הבא של מוצרי הקנאביס למטופלים.

מבחינה עסקית, בכוונתי לתרום את ניסיוני על מנת לסייע לחברה בקפיצת המדרגה הבאה ולהפוך אותה, לאחת מהחברות המובילות בארץ ובעולם בתחום הקנאביס הרפואי, זאת תוך הצפת ערך לכלל בעלי המניות של החברה."

ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר: " אני שמח על הצטרפותו של יוחנן לצוות המוביל של החברה ומשוכנע כי בהנהגתו נמשיך לקדם את החברה בחתימה על הסכמים בישראל ובחו"ל, הרחבת הפעילות למחקר ופיתוח , תוך יצירת שיתופי פעולה עם שחקנים מובילים בתעשיית הקנאביס הרפואי העולמית."

מר יוחנן דנינו שימש בשנים האחרונות יו"ר דירקטוריון חברת הביטוח מגדל ויועץ בכיר לחברת מקנזי. בשנת 1982 התגייס למשטרה וביצע לאורך השנים תפקידים בכירים במשטרה עד למינויו כמפכ"ל בשנת 2011 לכהונה בת 4 שנים. כיום מכהן מר דנינו כיועץ בכיר בחברות טכנולוגיה וסייבר, ביניהן, Black-Cube, SOSA NY, וכיו"ר בחברת Cyberd.

למר דנינו תואר ראשון במשפטים (LLB) מאוניברסיטת תל אביב והוא חבר לשכת עורכי הדין משנת 1998. בנוסף מחזיק מר דנינו תואר שני במדעי המדינה (MA) מאוניברסיטת חיפה.

אודותטוגדרוגלובוספארמה

חברתטוגדר(ת"א:טגדר)פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, המקימה בימים אלה תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול, ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה.לטוגדרפארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון של מעל ל-20 שנה בגידול מעשי של קנאביס, והחברהנמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה.

 


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה