אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
אבישלום שרון
גינקולוגיה ומיילדות.

דר' משה רויבורט
גינקולוגיה ופריון.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) הריון ולידה >

שנה חדשה עם המתנה המדהימה ביותר שניתן לקבל


1.01.19
3,428 תינוקות נולדו במרכז הרפואי זיו בשנת 2018 התינוק הראשון לשנת 2019 נולד לפנות בוקר לזוג מבית ג'אן

האם המאושרת: "שנה חדשה עם המתנה המדהימה ביותר שניתן לקבל"

למרות הקור העז ששרר בעיר צפת אור ליום תחילת השנה האזרחית החדשה, חיממה השמחה בחדר הלידה שבמרכז הרפואי זיו בצפת את הלב של כולם, כאשר התינוק הראשון לשנת 2019 הגיח בשבע בבוקר לאוויר העולם לזוגההורים המאושר, חנאן (33) ופאדי (38) נג'ם מבית ג'אן בגליל העליון, שקבלו באהבה את האזרח הפרטי החדש שלהם, תינוק בריא ומתוק במשקל 3.415 ק"ג, אח לרדן בן 10.5, נאיאן בת 8.5 וטייא הקטנה בת 3.5, הממתינים בהתרגשות בבית סבא וסבתא בכפר.

חנאן נג'ם, האם הנרגשת מספרת, כי הלידה עברה בצורהטובה וטבעית, בסיוען של המיילדות המקסימות וצוות חדר הלידה. "זו הלידה הקלה ביותר מבין ארבעת הלידות שהיו לי והתינוק כבר יונק. כנראה נולד רעב, מוכן ומזומן לאכול את החיים ואת העולם. כייף להתחיל שנה חדשה עם המתנה המדהימה ביותר שניתן לקבל. אני מרגישה שבורכתי ואנחנו מאוד מאושרים. גבי ולאה, המיילדות ליוו אותי מהרגע הראשון במקצועיות ובדאגה רבה, פשוט עטפו אותי בטיפול ואהבה, הרגשתי מוגנת ובטוחה", אומרת חנאן והאב המאושר, פאדי נג'ם מוסיף: "לתינוק המתוק והאהוב נקרא, ימאן, על שם גיבור הסידרה הטורקית "גאות ושפל", שאשתי והילדים צופים בה באדיקות והוא מעורר השראה רבה כאדם שלוקח את גורלו בידיו ומשנה את חייו לטובה. יש לנו פינה מיוחדת בלב למרכז הרפואי זיו, כי כאן הכרנו אשתי ואני והתאהבנו לפני שנים, בעת שעברתי ניתוח וחנאן ליוותה את אמה שנותחה אף היא. כל השאר הוא היסטוריה של אהבה וסגירת מעגל, כמו שאומרים. זו התחלה נפלאה ומרגשת עבורנו לשנה חדשה עם תינוק חדש ויפהפה. אנחנו מאחלים לעצמנו ולכל המדינה שנה של שלום, שלווה ואהבה".

במהלך 2018 נולדו בחדרי הלידה של המרכז הרפואי זיו3,428 תינוקות חמודים, בהם:

1,833 בנים, 1,595בנות, 62 זוגות תאומים וגם שלישיה אחת, המצטרפים לכמעט 9 מיליון תושבי ישראל (8,972,000). על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2018 נולדו 185,000 תינוקות בישראל והגיעו אליה כ-28 אלף עולים חדשים. גידול האוכלוסייה בארץ ב- 2018 עומד על 2%, מתוכם 81% כתוצאה מריבוי טבעי ו-19% ממאזן ההגירה הבינלאומית לישראל.

במערך המיילדות במרכז הרפואי זיו איחלו מזל טוב להורים הטריים ולתינוק החדש והמקסים ואיחלו מכל הלב, כי שנת 2019 תהיה שנה פורייה, בריאה ומלאה בלידות!

ברוכים הבאים לכל התינוקות החדשים של 2019, אזרחי הצפון החדשים!
 

צילום - המרכז הרפואי זיו

חנאן ופאדי נג'ם מבית ג'אן עם התינוק החמוד, ימאן והמיילדות לאה ציאדה וגבי סבו במרכז הרפואי זיו בצפת


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה