אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

הצלחה למיקרומדיק


22.2.18
מיקרומדיק קיבלה הזמנה ראשונה ממעבדה בארה"ב למוצר לאבחון סרטן שלפוחית השתן

מעבדה נוספת תחל להשתמש בבדיקה לאבחון סרטן שלפוחית השתן כחלק מעבודתה השוטפת. מעבדה זו מפלורידה, הפועלת תחת תקינת CLIA תאמץ לשימוש שוטף את הבדיקה של מיקרומדיק

תל אביב, 22 בפברואר 2017 – מיקרומדיק (ת"א: מקטכ), חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ומסחור מוצרי דיאגנוסטיקה חדשניים לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן, הודיעה כי קיבלה הזמנה ראשונה ממעבדה פתולוגית בפלורידה, ארצות הברית, לרכישת המוצר לאבחון סרטן שלפוחית השתן, במסגרת כוונתה של המעבדה להתחיל בשימוש שוטף במוצר החברה.

ההזמנה הראשונה שקיבלה מיקרומדיק מהמעבדה בפלורידה היא בהיקף של 1,000 בדיקות, כאשר המעבדה תחל להשתמש במוצר החברה באופן שוטף. היקף הפעילות המתוכנן של המעבדה בשימוש במוצר החברה מוערך במאות בדיקות מידי חודש, במסגרת בדיקות אבחון שהמעבדה עורכת לנבדקים.

גיא לרנר, מנכ"ל מיקרומדיק: "הזמנה זו, ממעבדה נוספת תחת תקינת CLIA בארה"ב, מרחיבה את הפעילות שלנו במדינה, ומסייעת לנו בהקמת תשתית מכירות חוזרות ושוטפות עבור הבדיקות שלנו. ההזמנה מהווה חלק מיישום האסטרטגיה העסקית של מיקרומדיק למסחור מוצריה תוך פריסה רחבה בשווקים בעלי ביקוש רחב למוצרי החברה, ואשר נמצאים בצמיחה. לצד המכירות מהמעבדה בפלורידה אנו ממשיכים במאמצי השיווק, המכירה וההתרחבות בארה"ב, כשאימוץ השימוש במוצר שלנו תורם לעניין ותהודה בקרב מקבלי החלטות במעבדות ובמוסדות רפואיים נוספים. אנו מאמינים כי הצלחות מסחריות אלו מהוות בסיס איתן לעסקאות נוספות עם מעבדות אחרות בארה"ב, כמו גם הכרה בטכנולוגיה ובמוצרי מיקרומדיק גם מחוצה לה."

סרטן שלפוחית השתן הוא הרביעי בשכיחותו בגברים בעולם, עם כ-430 אלף חולים חדשים מידי שנה בעולם, מתוכם כ-80 אלף בארה"ב. שוק הדיאגנוסטיקה לסרטןשלפוחית השתן בארה"ב הוא המוביל בעולם במחקר ודיאגנוסטיקה של סרטן שלפוחית השתן, וההערכות הן שכ- 3 מיליון בדיקות אבחון סרטן זה מתבצעות במדינה זו בשנה.

אודות מיקרומדיק

מיקרומדיק טכנולוגיות (ת"א: מקטכ) היא חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ומסחור בדיקות חדשניות לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן עבור צרכי שוק ברורים בשווקים עולמיים וצומחים. טכנולוגיית CellDetect שפיתחה זטיק – חברה בת בבעלות מלאה של מיקרומדיק, מאפשרת לבצע אבחון של תאים סרטניים ופרה-סרטניים באמצעות צביעתם בצבע ייחודי, לאבחון סרטן שלפוחית השתן ממשטחים שנלקחים מבדיקות שתן, ולאבחון סרטן צוואר הרחם. נמצאת לאחרונה אף דיווחה החברה על סיום של ניסוי קליני מורחב מוצלח לשימוש בטכנולוגיה זו גם לאבחון סרטן הערמונית בעזרת דגימות שתן. טכנולוגיית CellDetect נטולת תופעות לוואי וסיכונים, תוצאותיה זמינות תוך שעות ספורות, והיא מבוססת על שימוש בחומרים וציוד הקיימים במעבדות פתולוגיות. החברה פועלת באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגיים והסכמי רישוי עם מוסדות מחקר רפואיים ומדעיים מובילים ברחבי העולם, וכן באמצעות פיתוח עצמאי שהיא מבצעת.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה