אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

אייסקיור מדווחת על הזמנות של כ- 435 אלף דולר מיפן, ארצות הברית ואמריקה הלטינית


21.1.18
ההזמנות הן מלקוחות קיימים והן מלקוחות חדשים

קיסריה, 21 בינואר 2018 – אייסקיור מדיקל (ת"א: אסקמ), חברת ביוטק ישראלית העוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים, שפירים וסרטניים, שפיתחה מוצרים לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים, מודיעה כי קיבלה מספר הזמנות לרכישת מוצריה.

ביפן, קיבלה החברה הזמנה מבית חולים אוניברסיטאי בהיקף של כ- 200 אלף דולר. הזמנה זו מצטרפת לשתי הזמנות שהתקבלו, האחת בסך 80 אלף דולר מגוף בריאות אמריקאי, והשנייה בהיקף של 155 אלף דולר ממפיץ באמריקה הלטינית וסה"כ בהיקף של 435 אלף דולר.

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור מדיקל: "אנו פותחים את שנת 2018 עם הזמנות מלקוחות קיימים וחדשים, זאת הודות למאמצי שיווק שאנו מקדמים בארה"ב, אירופה, יפן ואמריקה הלטינית. הצלחה זו מקבלת רוח גבית מהישגים קליניים במוצרים שלנו בטיפול בגידולים סרטניים ושפירים.

ביפן בוצעו במסגרת מחקר עצמאי כ- 250 פרוצדורות לטיפול בגידולים סרטניים בשד, מתוכן כ- 150 לאחר מעקב של 3-5 שנים, ואשר לגביהן אחוז החזרתיות של הסרטן עמד על פחות מ- 1%. בטיפול בגידולים סרטניים בריאות, במסגרת ניסוי קליני עצמאי נוסף ביפן הכולל 177 פרוצדורות, מתוכן כ- 27 חולים עברו תקופת מעקב של 3 שנים, ונמצא כי שיעור ההישרדות של מטופלים אלו עמד על 100%, לעומת שיעור השרדות של כ- 78% עבור קבוצת המטופלים המקבילה שטופלה בטיפול המקובל (טיפול קרינתי – SRT ) ואשר מנתה 78 מטופלים, לאותו זמן מעקב.

אנו ממשיכים בניסויים ומחקרים קליניים בארה"ב ובישראל - בניסוי לטיפול בגידולים של סרטן השד בארה"ב טופלו עד כה 149 חולות מתוך עד 200. בניסוי קליני להקפאת והשמדת גידולים בכליות, בוצעו 52 פרוצדורות מתוך 100. בנוסף מבוצעות פרוצדורות על ידי רופאים ברחבי העולם בסוגי סרטן שונים לרבות סרטן השד וסרטן גרורתי בריאות, בשילוב עם תרופות הפועלות על המערכת החיסונית כמו גם טיפולים בסרטן בעצמות ובשרירנים (מיומות) ברחם.

אנו תקווה כי המשך הצלחה קלינית ומאמצים שיווקיים ברחבי העולם יובילו להמשך מכירות, הן מלקוחות קיימים והן מלקוחות חדשים."

בשבוע שעבר הודיעה החברה על הנפקת זכויות לבעלי מניות החברה בהיקף של כ- 6.7 מיליון דולר וכי בעל השליטה, מר הייקסיאנג לי, הודיע לחברה כי ישתתף בהנפקת הזכויות בחלקו היחסי (59.6%) בהיקף של לפחות 4 מיליון דולר.

אודות אייסקיור מדיקל

חברת אייסקיור מדיקל בע"מ (ת"א: אסקמ) הינה חברת ביוטק ישראלית העוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים (שפירים וסרטניים) שפיתחה מוצרים לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים. הטכנולוגיה מהווה חלופה זעיר-פולשנית יעילה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול, על ידי הליך קצר יחסית. המערכת משווקת ונמכרת בעולם, לאחר שקיבלה אישורי FDA ו-CE. החברה נוסדה בשנת 2006 ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בקיסריה. לאייסקיור חברה-בת בבעלות מלאה בארצות הברית, אייסקיור מדיקל אינק., ולה משרדים בממפיס, טנסי.

אודותIceSense3™ ומוצר ה-ProSense™

המוצר IceSense3™ ומוצר ה-ProSense™ מיועדים לטיפול בגידולים בשד, בכליה, ריאות, כבד ועצמות. המוצרים מבוססים על מערכת המזרימה חנקן נוזלי במעגל סגור, והמקפיאה, באמצעות מחט ייחודית שפיתחה החברה, גידולים ממאירים ושפירים, תוך שמירה על הרקמות הבריאות בסביבת הגידול.

מערכת IceSense3™ מאפשרת לבצע בגידול בשד טיפול קצר של כ-15 עד 30 דקות בלבד במטופלת בקליניקה רפואית, במקום לבצע ניתוח בבית חולים, כך שלאחר הטיפול חוזרת האישה במהירות לפעילות יומיומית. במסגרת הטיפול עושה הרופא שימוש במערכת אולטרה-סאונד סטנדרטית להובלת מחט ההקפאה למרכז הגידול ולאחר מכן מקפיאה המחט את הגידול עצמו. הטיפול הוא פשוט ונוח, ללא צורך בתפרים.
 
תמונת הדמייה של תהליך הקפאת גידול בשד באמצעות טכנולוגיית אייסקיור (באדיבות של חברת יחסי ציבור)

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה