אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות > ניהול תורים

מערכת לניהול תורים


18.12.16
מערכת ניהול תורים, למי זה מתאים?

תוכנה לניהול מרפאה

כל רופא המחזיק ברשותו קליניקה יודע עד כמה עניין זימון התורים עבור מטופלים יכול להיות סיוט של ממש, שהרי תורים שאינם מסודרים יכולים לגרום למטופלים אי נעימות, המתנה ארוכה והפסד ימי עבודה של מטופלים. תוכנה לניהול תורים יכולה לחסוך לכם זמן יקר, שהרי יש לא מעט פעמים בהם מטופלים מבטלים תורים, מעוניינים להקדים את התור לאחר אותו ועוד. לכן, כל רופא חייב לנהל את מערך התורים במרפאה בצורה מקצועית ביותר כדי לאפשר לו לעבוד מסודר וגם לאפשר ללקוחות לזמן תור ולבצע שינויים בקלות רבה.

מערכת ניהול תורים, למי היא מתאימה?

מערכת לניהול תורים מתאימה לכל רופא, מטפל, וטרינר, רופאי שיניים ובעצם לכל מי שמעוניין לנהל את הקליניקה שלו בצורה יעילה ומודרנית. הביקוש לתוכנו אלו הוא גדול, כיוון שכל רופא במהלך שגרת היום יום מוצא את עצמו מתעסק שעות בניהול תורים במרפאתו, והדבר גוזל לו זמן יקר. לכן, תוכנה זו מגיעה לעשות למטפלים ורופאים עצמאיים את החיי הרבה יותר קלים. כיום ניתן למצוא מגוון רב של תוכנות ניהול קליניקה המתאימות באופן אישי לכל רופא, כאשר תוכנות אלו מכילות מגוון פיצ'רים ותוספים בהם כל רופא יכול להשתמש כדי לשדרג לו את העבודה ביום יום במרפאה.

יתרונות התוכנה:

פתרון מלא לניהול מרפאה- תוכנה זו כוללת מגוון תוספות המהוות פתרון כולל לניהול המרפאה כגון – יומן רופא, מעקב טיפולים, משימות שאותם הרופא צריך לבצע, יומן אישי של הרופא, מעקב אחר המטופלים ועוד.

ניהול תיקים רפואיים – בתוכנות אלו ניתן לנהל תיקים רפואיים של לקוחות המרפאה ולעקוב אחר הגעתם לטיפול, בין אם מדובר על בדיקות שאותם על המטופל לבצע, תכנית טיפולים מפורטת וקביעת תורים עתידיים, הפקת מרשמים למטופלים, אפשרות צירוף של מסמכים לתיק של מטופלים ועוד.

סליקה ומעקב חשבוניות – תוכנות אלו הן כל כך חדשניות וחכמות עד כדי שניתן לבצע דרכם תשלומים, בין אם מדובר על הוצאת חשבוניות למטופלים, סליקות אשראי, ניהול רכש, ניהול מלאי במרפאה, ניהול עובדי המרפאה, משכורות, דוחות של הכנסות, סיכומים יומיים, שבועיים וחודשיים, הגשה של החשבוניות לרואה חשובות ועוד.

מעקב אחר זימון תורים – בתוכנה זאת ניתן לבצע מעקב מלא אחר התורים המרפאה, כך שבכל בוקר הרופא יידע בדיוק כמה לקוחות מוזמנים לאותו יום וכיצד הוא הולך לנהל את שגרת יומו. כמו כן, על ידי התוכנה ניתן לשלוח באופן אוטומטי לכל מטפול הודעת אס אם אס שבה מצוין מתי תורו והאם הוא מעוניין לבטל את התור מכל סיבה שהיא.

אם כך, נראה כי תוכנה לניהול מרפאה היא ללא ספק תוכנה שהיא חובה בכל מרפאה, קליניקה ובכל מקום שבו יש קהל המגיע בשגרת היום יום לטיפולים שונים, כך שהיא יכולה לסייע רבות לרופא, כיוון שהיא מרכזת את כל מה שרופא נחוץ לו בשגרת יומו במקום אחד.


תגיות: מערכת לניהול תורים
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה