אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) אורתופדיה > מדרסים

מדרסים בהתאמה אישית


17.7.16
אנשים רבים זקוקים למדרסים שתפקידם להתאים בין מבנה כף הרגל לבין הנעל בה משתמשים

מדע הרפואה עובר תהליכים ושינויים רבים בשנים האחרונות. יותר ויותר פתרונות רפואיים חדשים מסייעים לאוכלוסייה אשר נעזרת במוצרים החדשים ובטכנולוגיה המודרנית כל העת. הפתרונות הרפואיים החדשים מסייעים לרבים באוכלוסייה ליהנות משיפור משמעותי באיכות חייהם ולהימנע מבעיות ומחלות שונות. כאשר מדובר בכפות הרגליים, שימוש במדרסים המותאמים במדויק לכף הרגל נותן מענה הולם לכל מי שסובל מפתולוגיה כזו או אחרת בכפות רגליו.

כדאי לדעת כי ישראלים רבים זקוקים למדרסים שתפקידם להתאים בין מבנה כף הרגל לבין הנעל בה משתמשים. מאחר ולכל אדם מבנה כף רגל ייחודי חשוב לפנות לגורם מקצועי על מנת לאבחן את כף הרגל ולהתאים עבור הלקוח מדרס איכותי בהתאמה אישית. את המדרסים ניתן לרכוש ממגוון חברות, כיום יש אפשרות גם לרכוש מדרסים מוכנים בכל רשתות הפארם ובחנויות נעליים וציוד ספורט. עם זאת, מומלץ לפנות לאבחון מקצועי במכון אורטפדיה, מאחר והשימוש באותם מדרסים בהתאמה אישית יועיל באופן משמעותי יותר ממדרסי המדף. ראוי להדגיש כי מדרס איכותי בהתאמה אישית מותאם במדויק לכף רגלו של המטופל, בצורה הוליסטית ובהתאמה מושלמת למבנה הייחודי של כף הרגל.

האם מדרסים בהתאמה אישית יקרים יותר ממדרסי המדף המוכרים?

כפי שנטען קודם לכן, המהפכה הטכנולוגית אותה חווה העולם לא פסחה גם על ענף הרפואה, לרבות תחום האורטופדיה. ככל שהמוצרים הרפואיים מתקדמים ומותאמים יותר לצרכן הקצה ולא לכלל, כך ייצור המוצר יקר יותר ובשל כך נמכר לצרכן במחיר גבוה יותר. מדרסים בהתאמה אישית אינם שונים בהיבט הזה. גם מי שצריך מדרס מותאם למבנה כף רגלו יוכל לחוות פערי מחיר על פי סוג ואיכות המדרס ובהתאם לחומרי הגלם מהם מייצרים את המדרס עבורו לאחר אבחון מקצועי של הבעיות הפתולוגיות מהן הוא סובל.

כך לדוגמה, אדם אשר זקוק למדרסים רכים במיוחד ישלם מחיר שונה מלקוח אחר הזקוק רק להתאמה מדויקת יותר של מדרס ה"מדף" שהיה ברשותו עד כה. עובדות אלו מובילות כיום לשוק תחרותי לכל דבר ועניין המאגד סביבו חברות רבות המציעות מדרסים בהתאמה אישית על פי דרישה.

מאחר ואין להזניח בעיות פתולוגיות בכף הרגל ויש להקפיד על בריאות כפות הרגליים והבריאות הכללית, מומלץ לפנות לגורמים רפואיים מקצועיים המספקים מענה איכותי ויעיל למטופלים. כדי לייצר מדרס בהתאמה אישית מלאה יש לעבור סדרת בדיקות על ידי מומחים לנושא. כמו כן, חשוב לדעת כי מכון אורטופדיה מקצועי מסייע למטופל לקבל החלטה נכונה האם לרכוש מדרס מדף במחיר זול או לחלופין להתאים עבורו מדרס בהתאמה אישית בהתאם לאבחון בעיות במנח כף הרגל, הברך, אגן הירכיים ואזור הגב.

במידה ומאבחנים כין אין בעיה במנח כף הרגל אך המטופל סובל ומתלונן על כאבים, צוות המכון האורטופדי יכול להמליץ ולהתאים ללקוח מדרסים מונעים. בנוסף, יש לציין כי קיימים סוגים רבים של מדרסים, ביניהם מדרסים אורטופדיים לחיילים, לספורטאים, לחולי סוכרת, לילדים וכיוצא בזה. לכן, מומלץ לעבור אבחון מקצועי על מנת להתאים את המדרסים למנח כף הרגל וכדי ליהנות משיפור משמעותי באיכות החיים וממניעת מחלות ובעיות קשות העלולות להיגרם למי שאינו משתמש במדרסים מאיכות גבוהה בהתאמה אישית.


תגיות: מדרסים בהתאמה אישית
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה