אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) תוספי תזונה > תוספי תזונה

תוספי תזונה ומוצרי טבע שונים לשיפור הבריאות


19.4.16
תוספי מזון לשיפור הבריאות

אנו חשופים מכל כיוון לחשיבות שבאורח החיים הבריא והמשמעויות השונות המקופלות בו. עבור חלקנו מדובר על אורח חיים של ממש ועבור אחרים מדובר בעיקר על סיסמאות מבלי שמוציאים אותן אל הפועל. לא בכדי המון אנשים דבקים באורח החיים הבריא המבוסס על תזונה נכונה ועל פעילות גופנית שביחד יוצרים גוף חזק ובריא.

הגוף שלנו מתפקד כמכונה, ועל מנת שהמכונה תפעל על הצד הטוב ביותר חשוב לשמן אותה ולהזין אותה בחומרים איכותיים במיוחד אשר באים לידי ביטוי בטיב התזונה שלנו. בעת שרוצים לחזק את הגוף עוד מעבר לתזונה השגרתית שלנו, מומלץ להשתמש בתוספי המזון המקוטלגות בחנויות השונות תחת מוצרי טבע.

תוספי מזון לשיפור הבריאות

כיום אחת הדרכים הנפוצות ביותר ליצור איזון והרמוניה בגוף שלנו היא דרך תוספי המזון. כיום לא מעטים האנשים המבוגרים אשר נוטלים את הקפסולות המשפרות את הבריאות וגורמות לתפקוד חיוני יותר של הגוף.

בעולם כיום ישנה מודעות רבה לאורחי חיים שונים כדוגמת טבעונות וצמחונות, כך שנוצר מצב בו מחסירים מהגוף ויטמנים החיוניים לו אשר נרכשים לרוב באמצעות תזונה, כך שמי שנמנע ממוצרי חלב או מזון מהחי מחסיר מגופו את שהוא צריך וכך גורם לפגיעה בתפקוד שלו. בעת שמשלימים את החוסרים באמצעות תוספי התזונה הרי שהגוף מקבל את שמגיע לו ואין כל השפעה על אורח החיים ועל תפקודו החיוני של הגוף.

תוספי התזונה הפופולאריים ביותר

כיום מוצעים עשרות סוגים של תוספי תזונה שונים אשר כל אחד מהם בעל תכלית שונה ועונה על חוסר מסוים. ישנם תוספי תזונה פופולאריים במיוחד אשר רבים נוטלים אותם ומדווחים על שיפור בתחושתם הכללית ובחיוניות גופם. תוסף התזונה אומגה 3 יעיל במיוחד למניעות של מחלות לב, מסייע בשיפור התפקוד הקוגנטיבי ואפילו התגלה כתוסף אשר מפחית את הסיכוי ללקות בדיכאון.

ויטמין C אשר שמו הולך לפניו התגלה כיעיל מאד לטיפולים בשפעת וככזה אשר מסייע להתחזקות המערכת החיסונית. בנוסף, הויטמין בעל פונקציה חשובה במניעת מחלות הלב ואף מפחית את הסיכוי לחלות במחלת הסרטן. מוצרי טבע שכאלו מסייעים לתחושת החיוניות בגוף, לחיזוקו ותחזוקו.

אם אנחנו לא נדאג לעצמנו, מי כן?

לא מעט מחקרים סימנו את תופעת המחלות המערביות אשר לדידם נוצרו בעקבות אורח החיים בו מרבית האנשים חיים כיום הכולל חיים בקצב מהיר המבוססים על מזון לא איכותי ועל הרגלי בריאות נחותים. בעזרת מוצרי טבע ותוספי תזונה ישנה היכולת לגשר על הפער ולהזין את הגוף בדלק לו הוא זקוק מבלי להתפשר.

תוספי התזונה ומוצרי הטבע השונים מנגישים פתרון קל, ידידותי ונוח אשר הופך את מלאכת חיזוק הוגף לקלה ומהירה משניתן לחשוב. כך שכל שנותר לעשות הוא למצוא את נקודת החולשה של גופנו ולהעניק לו בהתאם את הטוב ביותר.


תגיות: תוספי תזונה
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה