אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) פלסטיקה ואסתטיקה > מתיחת פנים בחוטים

התמודדות עם הזדקנות העור באמצעות מתיחת פנים בחוטים


13.4.16
התמודדות עם הזדקנות העור באמצעות בתיחת פנים בחוטים היא נהדרת למתיחת עור הפנים ללא הליכים כירורגיים. כל המידע

בעבר, ניתן היה להתמודד עם הזדקנות העור בשתי שיטות: האחת נשמעה לרובנו כלא אמינה והשנייה הייתה פשוט דרסטית מדי. הראשונה אומרת כי ישנן חברות המשווקות מוצרים בשיווק רשתי, על בסיס מפיצים. המוצרים הללו הם למעשה מעין אמצעי רפואה אלטרנטיבית שלטענת המפיצים יש בכוחם להצעיר עור פנים.

השיטה השנייה היא ניתוח מתיחת פנים בהרדמה מלאה בו המנתח הכירורגי מקבל למעשה גישה לכל החלק הפנימי של ראש המנותח לביצוע מתיחת רקמות העור. בשל הקיצוניות שבשתי השיטות, רבים חיכו לפתרון הגיוני להצערת עור הפנים, אז הרשו לנו להציג שתי שיטות מהירות וידידותיות במיוחד: מתיחת פנים עם חוטים באמצעות הזרקה בלבד, ללא ניתוח, וכן מיני ליפט שהוא ניתוח בהרדמה מקומית בלבד.

כל הדרכים הקצרות והיעילות ביותר לפנים חלקות: כך תתמודדו עם הזדקנות העור

השיטות להצערת עור הפנים בזמן קצר והקרבה מינימלית כבר כאן. מתיחת פנים בחוטים ללא ניתוח, באמצעות הזרקה בלבד – השיטה המהפכנית ביותר להצערת עור הפנים! חוטי פוליפרופילן נמסים יישרו לכם את עור הפנים במלואם, ימנעו קמטים, ולמעט הזרקת החוטים עצמה – לא תרגישו כל הכבדה בפנים במהלך השגרה. החוטים דקיקים ומיועדים לביצוע מתיחת פנים.

פציינטים שטופלו בשיטה זו מעידים על חזרה מידית לתקופת הילדות, הנעורים והבחרות, עם עור חלק כפי שלא דמיינו מעולם. מתיחת פנים עם חוטים באמצעות הזרקה ללא ספק מביאה את השינוי המיוחל בנושא הסרת קמטים והצערת עור הפנים. בנוסף, נשמח להציג לכם מהו "מיני ליפט". מדובר בניתוח בהרדמה מקומית בלבד, בו כבר לאחר זריקת ההרדמה יבצע הרופא את העלאת רקמות העור ומתיחתן כלפי מעלה, תוך השמטת העור העודף שגרם לקמטים, והכל בהכרה מלאה וללא מיחושים כלל.

סיקור הליך מתיחת פנים בחוטים בהרחבה

מתיחת פנים עם חוטים מתבצעת באמצעות חוטי פוליפרופילן ומזרק בלבד. הרופא המטפל מזריק את החוטים לחלקים מרכזיים בלחיים, בקדמת הפנים ובצוואר. החוטים מוזרקים מתחת לעור בלבד, ולא כמו במזרק למתן חיסון, בו המטרה היא להזריק חומר לגו הגוף. החוטים הללו מעודדים ייצור קולגן למיצוק עור הפנים והרמתם ללא צלקות. לאחר מספר ימים החוטים נמסים. מסקנות:

· ללא נוכחות קבע של חומר זר בגופנו (בשונה מטיפולי עבר כמו סיליקון למשל).

· ללא הליך פולשני כדוגמת ניתוח.

סיקור הליך ניתוח מיני ליפט בהרחבה

למעשה, על אף שמדובר בניתוח, המגע הנדרש ומידת הפולשניות הרצויה כל כך זניחים שהוא בהחלט מספר FAIR FIGHT לטיפול מתיחת פנים בחוטים. בסך הכל, מדובר בהרדמה מקומית, ואפילו נקודתית, כזו שלא מרדימה את כל הפנים, אלא רק את החלקים בהם נתגלו קמטים. גם החתך וביצוע ההליך הפולשני מתבצע אך ורק בנקודות הללו.

בסיום הניתוח מחוברים למנותח תפרים נמסים שאינם מצריכים הסרה. הניתוח אינו נעשה במקומות בולטים, ולכן גם בימים הראשונים לצאתכם ממנו לא ניתן יהיה להבחין בהם ללא מאמץ מכוון, ותוך 3 שבועות הם צפויים להיעלם כליל. הניתוח אינו מצריך יום אשפוז, וניתן להשתחרר ממנו עם התעוררות האזור הרדום, ממש כמו בסיום טיפול מתיחת פנים עם חוטים. מסקנות:

· בשונה ממתיחה עם חוטים, אין נוכחות גורמים זרים בתוך העור, רק תפרים עליו.

· ההתאוששות מהניתוח היא כמו מטיפול רגיל, ללא צורך ביום אשפוז.

כיצד מתומחרים טיפולים אלו?

על פי משך הזמן הצפוי לביצוע העבודה, האתגרים שבעבודה, ומינון חומרי הגלם הצפוי לשימוש. כאשר נציגי המרפאות יחלו לחזור אליכם בטלפון, כדאי יהיה לנסות לקבל מידע מפורט ככל הניתן לגבי העלות, וכך גם תוכלו לקבל אינדיקציה על זמן ביצוע הניתוח ועל מחירים של מרפאות מתחרות שונות לצורך גיבוש דעה מוצקה לגבי עלות טיפול מתיחת פנים בחוטים אל מול ניתוח מיני ליפט להרמת הפנים.


תגיות: מתיחת פנים בחוטים
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה