אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) עיניים > Thinoptics

מהיום משקפי הקריאה הולכים איתך לכל מקום


17.01.16
סופר-פארם אופטיק משיקה את Thinoptics- משקפי קריאה דקים ומתקפלים עם כיסוי נצמד לנשיאה על גבי הטלפון הסלולרי, בכיס או בארנק

סופר-פארם אופטיק, רשת חנויות האופטיקה של סופר-פארם, משיקה את Thinoptics - משקפי קריאה איכותיים אשר ניתנים לקיפול ולנשיאה בכיסוי נצמד, על גבי המכשיר הסלולרי, בכיס או בארנק. מדובר בפטנט אמריקאי מיוחד, המאפשר לשמור על משקפי הקריאה קרובים וזמינים בכל רגע ובכל מקום ומקטין את הסיכוי לשכוח או לאבד אותם. המשקפים החדשים ימכרו בסניפי הרשת במחיר ההשקה הנמוך ביותר בישראל: 99 שקלים.

משקפי הקריאה Thinoptics עשויים מטיטניום, המאפשר רמת גמישות גבוהה מהרגיל וקיפול המשקפיים מבלי שיתעקמו או ישברו. כמו כן משקפי הקריאה קומפקטיים ודקים במיוחד, עוביים כעובי של כרטיס אשראי, ומשקלם איננו מורגש, וכך אינם תופסים מקום או מפריעים להתנהלות, גם בתוך הכיס או הארנק. את המשקפים ניתן יהיה לרכוש בשלושה מספרים שונים, להתאמה אישית: 1.5+ , 2+ ו- 2.5+ ובשלושה צבעים לבחירה: שחור, שקוף או אדום. כמו כן, לא נדרשת בדיקת ראייה מיוחדת לצורך ההתאמה.

עופר לוי, סמנכ"ל שיווק ומשנה למנכ"ל סופר-פארם: "כל אדם המרכיב משקפי קריאה נתקל בסיטואציה בה הוא מגלה ששכח את המשקפיים במשרד, ברכב או בבית, דווקא ברגע שהוא הכי זקוק להן. על מנת לתת מענה לצורך זה בחרנו להשיק בסופר-פארם אופטיק את משקפי הקריאה Thinoptics, ונציע אותם במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, כפי שאנו מקפידים לעשות עם יתר מותגי האופטיקה שלנו ".

כעת במחיר השקה מיוחד: 99.00 שקלים.

להשיג בכל סניפי סופר-פארם אופטיק ואופטיק אקספרס ברחבי הארץ.

רכישת המשקפיים מקנה אחריות לשנתיים

אודות סופר פארם אופטיק

סופר-פארם אופטיק, תת רשת של חנויות אופטיקה של סופר-פארם, פועלת מאז 2008 וכיום מונה 120 סניפים, בהם 33 סניפי סופר-פארם אופטיק ו-86 סניפי אופטיק- אקספרס. סופר-פארם אופטיק מציעה בדיקות ראייה על ידי

אופטומטריסטים מורשים בלבד, ורכישה של מגוון של משקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע ועוד. בשנת 2013 הושקו שירותי האופטיק אקספרס, המאפשרים שכפול משקפי ראייה קיימים של הלקוח ללא צורך בבדיקת ראייה. באמצעות מכשירים חדשניים (לנסומטר), הקוראים את מרשמי עדשות המשקפיים באופן אוטומטי כולל עדשות מיוחדות כמו צילינדר ומולטיפוקל, יכול כל לקוח להגיע לעמדה בסניף, ולרכוש משקפי ראייה החל מ- 199 שקל, אשר יסופקו לו תוך 72 שעות.

סופר-פארם אופטיק הינה הרשת היחידה בישראל המעניקה אחריות מלאה על רכישת משקפיים ומאפשרת ללקוחותיה להחזיר את המשקפיים במידת הצורך ולקבל את כספם חזרה. מאז כניסתה לשוק, חוללה סופר-פארם אופטיק מהפכת מחירים בתחום עדשות המגע והובילה לירידה ממוצעת של למעלה מ- 50% במחירי עדשות המגע, ולמעלה מ- 30% במחיר משקפי הראייה ומשקפי השמש. בשבועות הקרובים מתכננת רשת סופר-פארם השקה רחבה של מותגי משקפיים בינלאומיים ודגמים חדשים ואופנתיים.


תגיות: Thinoptics
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה