אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר
ארכיון מאמרים >

טבע ישראל משיקה את


19.7.11

טבע ישראל משיקה את "טבע אופטיקה"

· טבע ישראל יוצאת במהלך עסקי שיבסס את מעמדה כשחקן משמעותי בשוק האופטיקה בישראל

· המהלך שתוביל החברה באמצעות טבע-מדיקל יתבסס על מותג-על חדש בתחום האופטיקה.

· יוסי אופק, מנכ"ל טבע מדיקל: "טבע מדיקל מתכוונת להוביל את הקטגוריה ולהציע סל מוצרים רחב ואיכותי המעניק פתרון מלא ללקוחות".

טבע ישראל באמצעות חברת טבע מדיקל בע"מ מכריזה על השקת טבע אופטיקה, מותג-על חדש בתחום מוצרי האופטיקה בישראל. עד עתה שיווקה טבע מדיקל מגוון של מוצרי אופטיקה שונים, אולם כמי ששואפת להיות שחקן משמעותי ומוביל גם בתחום האופטיקה, יוצאת החברה במהלך אסטרטגי המכנס וממתג את כל מוצרי טבע אופטיקה תחת מותג אחד מוביל.

יוסי אופק מנכ"ל טבע מדיקל: "חברת טבע נתפסת בעיני הציבור כמותג-על, המחויב לאיכות, אחריות זמינות, ואמינות, ערכים המתקשרים באופן טבעי גם לעולם האופטיקה. לפיכך טבע מדיקל שמה לה למטרה להוביל את הקטגוריה ולהציע סל מוצרים בתחום זה המעניק פתרון מלא ואחראי ללקוחות. כניסתה של טבע מדיקל לשוק מתאפיינת בפעילות הן לבתי חולים והן לחנויות האופטיקה."

חן קידן, מנהל יחידת האופטיקה בטבע מדיקל: "במחקרים לקראת בניית מותג העל, איבחנו 3 מגמות מרכזיות בשוק זה: עליה בתוחלת החיים בעולם ובישראל מגבירה את הצורך והרצון בשימוש בעדשות מולטיפוקל שהינן איכותיות ואסטטיות יותר מבחינה ויזואלית; שיעור המשתמשים בעדשות מגע במגמת עליה; בנוסף התפתחות חומרי הגלם בתעשיה מאפשרת לכל אחד לצרוך את עדשות המגע והתמיסות המתאימות לו בדיוק: יומיות, חודשיות, סיליקון הידרוג'ל,עדשות טוריות (עדשות צילינדר) או מותאמות אישית, וכן מגוון רחב של תמיסות רגילות, לעיניים רגישות, על בסיס צמחי עם חומרים טבעיים ועוד".

יחידת האופטיקה של טבע ישראל, הפועלת תחת טבע מדיקל, הספקית הגדולה של ציוד רפואי ותרופות לבתי חולים, כוללת 3 חטיבות: עדשות מגע ותמיסות, עדשות למשקפיים, (לרבות עדשות מולטיפוקל), ומכשור אופטי המאגד בתוכו סל מוצרים איכותי הנותן מענה כולל לצרכנים, תחת קורת גג אחת, בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובטווח מגוון של מחירים.

היקף הפעילות הכספי של שוק האופטיקה בישראל עומד על כ- 1.4 מיליארד ₪. 37% מתוכו מחזיקות עדשות אופתלמיות (עדשות משקפיים); 16% עדשות מגע ותמיסות ו-44% משקפי שמש ומסגרות. השאר הינו מוצרים משלימים בתחום. צפי הגידול של שוק זה עומד על בין 5%-8% לשנה. טבע ישראל תפעל בכל התחומים הללו למעט בתחום משקפי השמש והמסגרות.

הרחבת תחום האופטיקה של טבע בישראל הינה בהלימה לאסטרטגיה ארוכת הטווח של טבע ישראל - להתרחב לתחומים המשיקים לעסקי הליבה, תוך השענות על ערכי המותג של טבע ועל תשתיות החברה.

מערך השיווק להחדרת המותג החדש יכלול בין היתר עיצוב מחודש של כל סל המוצרים וכן קמפיין פרסומי רחב היקף בעיתונות ובאתרי האינטרנט, תחת הסלוגן "רואים טבע". מוצרי טבע אופטיקה ישווקו בחנויות ורשתות אופטיקה ברחבי הארץ.

בנוסף תקיים טבע אופטיקה אירוע חגיגי לציון ההשקה במלון דן אכדיה בהרצליה, בהשתתפות מומחה בתחום האופטיקה מחו"ל ומאות מוזמנים.

אודות טבע ישראל:

טבע ישראל אחראית על מכלול פעילות השיווק המכירות וההפצה של טבע בישראל. פעילות טבע ישראל מהווה חלק מהפעילות הגלובאלית של חברת טבע. החזון של טבע ישראל, הינו להמשיך ולחזק את מובילות החברה כספקית מוצרים ושירותים בתחום הבריאות בישראל. טבע ישראל, כמו חברת האם טבע, מקפידה על כללי הקוד האתי המחמירים ביותר: הקוד להתנהגות עסקית ניאותה המבוסס על ה- Sarbanes & Oxley SOX ; הקוד הפרמצבטי להתנהגות שיווקית IFPMAויישום פנימי של התוכנית למניעת הסכמי סחר מגבילים. טבע ישראל משווקת מגוון רחב וייחודי של מוצרים ושירותים באמצעות 3 עסקים: טבע פארמה הכוללים בין היתר: תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם (OTC), מוצרי צריכה; טבע מדיקל העוסקת בתחום הציוד והמכשור הרפואי וסל"א חברת שירותי הפצה והלוגיסטיקה. בשנים

האחרונות פועלת טבע ישראל על פי אסטרטגיה ארוכת טווח הדוגלת בהתרחבות לתחומים המשיקים לעסקי הליבה שלה, תוך השענות על התשתיות וערכי המותג הנוכחיים שלה. היקף הפעילות של טבע ישראל עומד על כחצי מיליארד דולר.

אודות טבע מדיקל בע"מ

טבע מדיקל הינה החברה המובילה בישראל באספקה לבתי חולים עם מכירות של קרוב לחצי מליארד ₪ החברה עוסקת בייצור ושיווק תכשירים רפואיים, מכשור וציוד רפואי מתקדם לבתי חולים .תחומי הפעילות המרכזיים של החברה הינם: דיאליזה, טיפול נמרץ, דיאגנוסטיקה, מוצרים לפגיות, טיפול תוך ורידי ביתי ואופתלמולוגיה טבע מדיקל עובדת בשיתוף מלא עם כל בתי החולים בארץ ומשווקת סל פתרונות איכותיים.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה