אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) ריאות ונתיבי אוויר >

מכשירי סיפאפ מומלצים


14.3.19
מידע על מכשירי סיפאפ

סובלים מתסמונת דום נשימה בשינה או מנחירות קשות כל הלילה? האם הרופא המליץ לכם להיעזר במכשיר CPAP כדי לישון טוב יותר בלילה? ובכן מכשיר CPAP (סיפאפ) נחשב לפתרון היעיל ביותר כיום לשיפור איכות חייהם של הסובלים מתסמונת דום נשימה חסימתי, המכשיר מהווה פתרון יעיל ומוכח גם למי שנוחר בלילה ובני משפחתו סובלים מהרעש. את המכשיר כדאי לרכוש ישירות אצל היבואן כדי לחסוך עלויות, יש מגוון דגמים לכן כדאי לקרוא את המפרט הטכני של הדגמים השונים וחשוב לקבל ייעוץ כדי לקבל החלטה נכונה.

כאשר אתם מתכננים לרכוש את המכשיר עליכם לקבל החלטה האם לרכוש מכשיר נייד או נייח. המכשיר מזרים אוויר בלחץ רציף וקבוע על מנת לשמור על מעבר אוויר פתוח, וכך זוכים לשינה רציפה וללא יקיצות מרובות. כיום, מכשירי סיפאפ הם הפתרון הרפואי היעיל והמוכח מחקרית למטופלים הסובלים מהפרעות שינה. לכן, חשוב לדעת איזה מכשירים מומלצים עבורכם, וכך תוכלו לבחור במכשיר איכותי שישפר משמעותית את איכות חייכם.

המלצות על מכשירי CPAP

· CPAP 20A Prismaמכשיר CPAP אוטומטי מבית חברת ויינמן העולמית, זהו מכשיר נייד במידות קומפקטיות ובמשקל 1.4 ק"ג, המכשיר מצויד במסך מגע נוח. כדאי לדעת כי המכשיר בעל טכנולוגיית לחץ משתנה הודות לטכנולוגיית ה-SoftPAP להפחתת לחץ נשיפה.

· Transcend CPAPמכשיר CPAP נייד ומומלץ המתאים במיוחד לנסיעות, לטיולים, לחופשות ולשהות מחוץ לבית. זהו מכשיר מומלץ בעיקר למי שמרבה לשהות מחוץ לבית במקומות בהם אין חשמל זמין, המכשיר מצויד בסוללה חיצונית לעבודה רציפה עד 7 שעות בין טעינה אחת לאחרת.

· INAPמכשיר קטן, קומפקטי ונוח לשימוש, המכשיר מומלץ לסובלים מהפרעות שינה שונות, לרבות תסמונת דום נשימה בשינה ונחירות. המכשיר מתאים גם למי שלא הצליח להסתגל למכשירי CPAP אחרים ולכל מי שמרבה לטוס לחו"ל.

· Dreamstation Auto CPAP - מכשיר CPAP מומלץ ואיכותי מבית המותג האמריקאי Philips Respironics, המכשיר כולל צג צבעוני מואר, כרטיס זיכרון בנפח גדול, וקיימת אפשרות לקריאת הנתונים באמצעות הסמארטפון.

· Prisma Smartמכשיר CPAP אוטומטי, קומפקטי ונייד, המכשיר מצטיין בפעולה שקטה, הוא גם מעשיר את הלחות באוויר המוזרם ומספק חוויה מרעננת ונעימה יותר. המכשיר מתאים את עצמו למשתמש על ידי דגימות כדי להתאים את כמות ולחץ האוויר הנחוצה למטופל.

· Cpap by BMCמכשיר איכותי ומומלץ לסובלים מהפרעות שינה, זהו מכשיר אוטומטי מבית חברת BMC, המכשיר מגיע עם מסך צבעוני גדול, מנגנון מתקדם להעשרת הלחות באוויר, ומנגנון כיבוי והפעלה באמצעות נשיפה.

מידע כללי על מכשירי סיפאפ

מכשיר סיפאפ הוא הפתרון היעיל והאפקטיבי ביותר לסובלים מהפרעות שינה, ובמיוחד לסובלים מדום נשימה בשינה ומנחירות קשות. יש להתרגל לשינה עם מסכה על הפנים, לכן נדרשת תקופת הסתגלות. מכשיריCPAP משפרים משמעותית את איכות החיים, הם מפחיתים את הסיכונים הרפואיים לסובלים מתסמונת דום נשימה בשינה, ומאפשרים למטופלים לישון היטב בלילה, ולקום בבוקר מלאי מרץ ורעננים.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה