אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) כליות ודרכי השתן >

אליום קיבלה אישור שיווק בסין


8.5.18
הסכם הפצה של 58 מיליון שקל נכנס לתוקף

אבן דרך משמעותית לאליום מדיקל: קיבלה אישור רגולטורי מהרשות הסינית למזון ותרופות למכירת ושיווק מוצרי הסטנטים של אליום בסין

לחברה הסכם הפצה אסטרטגי שנכנס לתוקף בהיקף של לפחות 58 מיליון שקלים. החברה מצפה למכירות משמעותיות כבר השנה

קיסריה, 8 במאי 2018 – אליום מדיקל (ת"א: אלמד), חברת מכשור רפואי ישראלית, המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות,
 
הודיעה על קבלת אישור מהרשות הסינית למזון ותרופות (China Food and Drug Administration) למכירה ושיווק של מערכות הסטנטים האורולוגים שלה בסין. לאור קבלת האישור נכנס לתוקפו הסכם הפצה אסטרטגי ובלעדי למכירת הסטנטים האורולוגיים בסין בו התקשרה החברה.

ההסכם האמור הינו לתקופה של 8 שנים החל מקבלת האישורים כאמור ובמסגרתו התחייב המפיץ הסיני, בין היתר, לרכישה של מוצרי הסטנטים האורולוגים של אליום בהיקף של כ- 58 מיליון שקלים לפחות, על פני התקופה. בהתאם לכך צופה החברה מכירות משמעותיות של הסטנטים האורולוגיים שלה בסין כבר במהלך שנת 2018.

אסף אלפרוביץ, מנכ"ל אליום: "אנו שמחים על אישור CFDA מכיוון שהשוק הסיני מייצג עבורנו הזדמנות אדירה הן בשל גודל השוק והמגמות השולטות בו והן בשל שיתוף הפעולה והסכם ההפצה עם המפיץ שלנו בסין שהינו בעל ניסיון והתמחות של עשרות שנים בשוק הסיני בתחום האורולוגיה.

"בעקבות האישור נכנס לתוקף ההסכם הבלעדי שלנו עם המפיץ בהיקף של 58 מיליון שקלים לפחות, על פני 8 שנים. למפיץ פריסה גאוגרפית רחבה בסין והוא פועל הן באופן ישיר והן באמצעות מפיצי משנה ברחבי סין. כמו כן למפיץ מערכת ענפה של קשרים עם רופאים אורולוגיים מובילים בסין שחלקם אף השתתף בסדנאות קליניות אותן ערכה החברה בגרמניה ובאיטליה. הרופאים הביעו התלהבות רבה ממוצרי החברה המהווים אלטרנטיבה בטוחה ויעילה לפרוצדורות ניתוחיות או לפתרונות קצרי טווח.

"בנוסף, חלק ממערכות הסטנטים של החברה ניתנים להשתלה בקליניקה מחוץ לבית החולים מה שלהערכתם יאפשר הנגשת המוצרים לטריטוריות ופלחי שוק נוספים מעבר לערים המרכזיות. כמו כן, בהתאם לתרבות ולרפואה הסינית הרופאים והמטופלים בסין מעדיפים באופן מובהק פתרונות זעיר פולשניים לטווח ארוך על פני פרוצדורות ניתוחיות. בשל מכלול הגורמים הללו, להערכתנו למערכות הסטנטים שלנו יש פוטנציאל קליני ומסחרי משמעותי ביותר עבורנו בשוק הסיני", סיכם אלפרוביץ.

מערכות הסטנטים האורולוגיות של החברה מיועדות לפתיחת חסימות בצינורות השתן. הסטנטים בנויים כך שהם מותאמים באופן מיטבי למבנה האנטומי והפונקציונלי של האיבר בו הוא מושתלים ומאפשרים זרימה חופשית של נוזלים דרכם במשך זמן שהייה (indwelling time) ארוך יחסית. כמו כן, הם מצופים בפולימר מיוחד המונע היווצרות אבנית, וחדירה של רקמה לתוכם ויצירת חסימות חוזרות. הליך החדרת הסטנט הינו זעיר פולשני ומקטין באופן משמעותי את הסיכונים והסיבוכים הכרוכים בהליך כירורגי.

לאליום אישורי שיווק עבור הסטנטים האורולוגיים במדינות אירופאיות, ישראל, דרא"פ, ארגנטינה, קנדה, דרום קוריאה ואוסטרליה, ומצויה בהליכי רישום במדינות נוספות הכוללות בין היתר גם את הודו, קזחסטן וטייוואן וכן סטנטים נוספים במקסיקו ורוסיה.

הצילום באדיבות חברת יחסי ציבור. בתמונה סטנט אורולוגי של אליום.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה