אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

מיקרומדיק מודיעה על הטמעה של מוצר החברה בארה'ב


17.7.17
מעבדת CLIA בארה"ב תאמץ את מוצר החברה בעבודתה השוטפת

אימוץ השימוש במוצר החברה במעבדה זו יסייע בתשתית לעסקאות נוספות עם מעבדות דומות בארה"ב ומחוצה לה

תל אביב, 27 ביולי 2017 – מיקרומדיק (ת"א: מקטכ), חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ומסחור מוצרי דיאגנוסטיקה חדשניים לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן, הודיעה על אימוץ של מוצר החברה לזיהוי תאי סרטן בשלפוחית השתן על ידי מעבדת CLIA במסצ'וסטס שבארה"ב, שהינה בבעלות שותפות אורולוגים.

גיא לרנר, מנכ"ל מיקרומדיק: "אימוץ מוצר החברה לזיהוי תאי סרטן שלפוחית השתן על ידי המעבדה בארה"ב מהווה אבן דרך חשובה על רקע פעילותינו ליישום אסטרטגיית מסחור מוצרי החברה ומאמצי השיווק שלנו במעבדות מובילות וגדולות בארה"ב. ההישג הינו על רקע תוצאות מצוינות של ניסוי השוואתי למוצר החברה לגילוי של סרטן שלפוחית השתן שביצעה המעבדה. אנו מאמינים כי הצלחה מסחרית זו מניחה את התשתית לעסקאות נוספות עם מעבדות אחרות בארה"ב, כמו גם הכרה בטכנולוגיה ובמוצרי מיקרומדיק ועשויה לייצר תהודה נוספת גם מחוץ לארה"ב."

המעבדה מאושרת תחת תקינת רשות הרגולציה למעבדות בארה"ב – CLIA, ונמצאת בבעלות שותפות האורולוגים הגדולה ביותר במסצ'וסטס. המעבדה האמריקאית ערכה ניסוי השוואתי של מוצר החברה לזיהוי תאי סרטן שלפוחית השתן אל מול טכנולוגיות אחרות שכלל כ-80 נבדקים, ובמסגרתו זיהתה טכנולוגיית ה- CellDetect® תאי סרטן בשלפוחית השתן ברגישות (sensitivity) גבוהה יותר בהשוואה ליתר הטכנולוגיות בניסוי. לאור תוצאות הניסוי ההשוואתי, החליטה המעבדה האמריקאית כי תאמץ את מוצר החברה כחלק מתכנית עבודתה ומהכלים בהם היא עושה שימוש במסגרת פעילותה הרגילה ועבודתה השוטפת. לאור זאת, סיפקה המעבדה האמריקאית הזמנה הראשונה למוצר החברה לזיהוי תאי סרטן בשלפוחית השתן.

סרטן שלפוחית השתן הוא הרביעי בשכיחותו בגברים בעולם, עם כ-430 אלף חולים חדשים מידי שנה בעולם, מתוכם כ-80 אלף בארה"ב. שוק הדיאגנוסטיקה לסרטן שלפוחית השתן של החברה בארה"ב מוערך בין 100 ל-150 מיליון דולר בשנה.

למיטב ידיעת החברה, בכוונת המעבדה האמריקאית גם לפרסם את תוצאות הניסוי ההשוואתי במסגרת כנסים אורולוגים ופתולוגים בארה"ב ואירופה.

אודות מיקרומדיק

מיקרומדיק טכנולוגיות (ת"א: מקטכ) היא חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ומסחור בדיקות חדשניות לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן עבור צרכי שוק ברורים בשווקים עולמיים וצומחים. טכנולוגיית CellDetect שפיתחה זטיק – חברה בת בבעלות מלאה של מיקרומדיק, מאפשרת לבצע אבחון של תאים סרטניים ופרה-סרטניים באמצעות צביעתם בצבע ייחודי, לאבחון סרטן שלפוחית השתן ממשטחים שנלקחים מבדיקות שתן, ולאבחון סרטן צוואר הרחם. כיום נמצאת החברה בתהליך של ביצוע ניסויים לקבלת אישור גם לשימוש בטכנולוגיה לאבחון סרטן הערמונית ממשטחים שנלקחו מדגימות שתן. טכנולוגיית CellDetect נטולת תופעות לוואי וסיכונים, תוצאותיה זמינות תוך שעות ספורות, והיא מבוססת על שימוש בחומרים וציוד הקיימים במעבדות פתולוגיות. החברה פועלת באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגיים והסכמי רישוי עם מוסדות מחקר רפואיים ומדעיים מובילים ברחבי העולם, וכן באמצעות פיתוח עצמאי שהיא מבצעת.
 
התמונה באדיבות חברת יחסי ציבור

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה