אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) סרטן וגידולים > ספר חדש

להפוך את כל האבנים


2.7.15
סיפורים יוצאי דופן של מחלימי סרטן בישראל

ספר חדש בהוצאת ספרי הבריאות פוקוס מאת דורית ראשוני-מנדיל, אשר בעקבות אבחון של מחלת הסרטן בגופה יצאה למסע ישראלי בחיפוש אחר סיפורי החלמה. הספר מלא ההשראה חושף את הכלים והשיטות הטבעיות להחלמה, אשר חלקם אינם מוכרים לציבור הרחב ומקובלים רק בקרב מיעוט של רופאים

"להפוך את כל האבנים", ספרה החדש של דורית ראשוני-מנדיל, הרואה אור בהוצאת ספרי הבריאות פוקוס, הוא ספר מלא השראה ואופטימיות לכל מי שמחפש אישוש מוצק לאמונה שאפשר לחיות חיים מלאים גם עם סרטן.

דורית ראשוני-מנדיל אובחנה לראשונה בשנת 2007 עם סרטן שד. כאשר המחלה הופיעה בגופה בפעם הרביעית כשהיא כבר מפושטת ובשלב 4, החליטה דורית באומץ רב, לחפש דרכים טבעיות לחיות בשלום עם המחלה. החלטה זו הביאה אותה לצאת למסע ברחבי הארץ בחיפוש אחר סיפורי החלמה נוספים, במטרה ללמוד מהמחלימים ומהמטפלים שלהם מה עשו וכיצד הצליחו להחלים או להרדים את המחלה.

דורית חיפשה ומצאה מחלימי סרטן שעברו "הפוגה ספונטנית" - תופעה נפוצה ומתועדת מדעית, שבקרב הרופאים ממעטים לדבר עליה ונוטים להאמין שהיא בגדר "נס רפואי". דורית התעקשה ללמוד מהם, לתעד את עדותם ולהפיץ ברבים את המידע העלום הזה, שידוע רק למעטים מבין החולים. דורית החליטה שאת המסר הזה חייבים להוציא מחושך לאור על מנת להעביר לחולים מסר של תקווה, שניתן לחיות עם המחלה לאורך שנים ארוכות, הרבה מעבר לסטטיסטיקות העגומות.

דורית ראיינה עשרות מחלימי סרטן ישראלים שחשפו בפניה את הכלים והשיטות שסייעו לשרידותם הבריאותית - יחד עם טיפולים קונבנציונליים וגם בלעדיהם. היא חושפת בספרה כלים טיפוליים רבי-עוצמה, חלקם לא מוכרים לציבור הרחב ומקובלים רק בקרב מיעוט של רופאים ומטפלים ברפואה המשלימה.

במסעה בעקבות השורדים גילתה דורית שבעה גורמים משותפים שסייעו להחלמתם: לקיחת אחריות על הבריאות, דיאטה חדשה ואחרת, נטילת תוספי תזונה וצמחי מרפא, הקשבה לאינטואיציה, שחרור של רגשות כבושים, העלאה יומיומית של רגשות חיוביים, שיתוף אנשים וקבלת עזרה. את ההקדמות לספר כתבו פרופ' ראובן אור (.D.M), ד"ר שי פסטרנק (.D.M) וד"ר דן קרת (.D.M).

הספר "להפוך את כל האבנים" יושק לקראת "תעצומות במוזיאון" - אירוע ראשון מסוגו בישראל המאורגן על ידי הוצאת ספרי הבריאות פוקוס, הפורטל לתזונה בריאה Eatwell ועמותת תעצומות, המעניקה בית לאנשים רבים הלוקחים אחריות על בריאותם ומבקשים לבנות לעצמם תכנית הבראה מקיפה ואישית. במסגרת האירוע, שיתקיים ביום שישי, 5.6, בין השעות 15:00-8:30 במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב, דורית ראשוני-מנדיל תשתתף בפאנל "מבריאים יוצאי דופן", בו תספר על המסע המרתק שעברה ועל התובנות אליהן הגיעה המופעיות בספרה החדש.

דורית ראשוני-מנדיל, אמנית, סופרת ושורדת סרטן. לאחר שעשתה כבר את כל ההכנות לפרידה מן העולם, דורית חיה כיום בשמחה ואושר, יוצרת, צועדת, מציירת, כותבת, לומדת נטורופתיה ואף משקיעה בטיפוח הגינה הביתית. את מירב זמנה היא ממשיכה להשקיע בחיפוש דרכים לקידום הבריאות ובלמידה מסיפוריהם של מחלימי סרטן אמיצים אחרים שלא מוותרים.

להפוך את כל האבנים - סיפורים יוצאי דופן של מחלימי סרטן בישראל. מאת דורית ראשוני-מנדיל. הוצאת פוקוס. 322 עמ'. מחיר: 78 ₪. ניתן להשיג בחנויות הספרים המובחרות ובחנות המקוונת של הוצאה - http://www.focus.co.il/.


 

סיגל איל - יחסי ציבור תקשורת ואסטרטגיה 052-6276229תגיות: להפוך את כל האבנים
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה