אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר
(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

רשת סופר-פארם מתגייסת למען האגודה לסוכרת נעורים


2.7.14

רשת סופר-פארם מתגייסת למען האגודה לסוכרת נעורים

רשת סופר- פארם החלה במבצע מכירת מגנטים מעוצבים תמורת 10 ₪ -

ההכנסות יועברו כתרומה לקידום פעילויות האגודה לסוכרת נעורים

יעד הגיוס של סופר-פארם הינו כמיליון שקלים, שייתרמו לאגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל

רשת סופר-פארם מתגייסת למען האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל– הפועלת למען מציאת מרפא לסוכרת מסוג 1על ידי תמיכה ומימון המחקר בישראל וכן מסייעת לסוכרתיים בהתמודדות עם מחלתם. בין התאריכים 10.7 – 19.6 יימכרו לציבור הרחב בכל סניפי הרשת מגנטים מעוצבים תמורת 10 שקלים. ההכנסות תתרמנה במלואן לאגודה וישמשו לקידום פעילותה. המגנטים מוצעים במספר דגמים, עליהם דמויות מוכרות ואהובות כמו מיני מאוס, מיקי מאוס, הלו קיטי ועוד. בכוונת סופר-פארם לגייס במהלך זה כמיליון שקלים.

ניצן לביא, מנכ"ל סופר-פארם מסר כי "אנו ברשת סופר-פארם גאים על התמיכה והליווי שאנו מעניקים לאגודה לסוכרת נעורים מזה חמש עשרה שנה. גם השנה נפעל נמרצות לגיוס תרומות למען סוכרתיים בכל רחבי הארץ הנסמכים על סיוע האגודה כדי להתמודד עם מחלתם, וכן למען קידום המחקר שעתיד להוביל למציאת מזור לסוכרת סוג 1. לאחר שהצלחנו בשנה שעברה לגייס עבור האגודה 800,000 ₪, אני סמוך ובטוח כי הלקוחות ירתמו גם השנה למבצע ההתרמה הרחב ושביחד נגיע למיליון שקלים. עבור החולים, כל סכום שייתרם משמעותי והכרחי".

מדי יעקבזון, מנכ"לית האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל: רשת סופר-פארם מעניקה לנו תמיכה וליווי מזה שנים רבות. בזכות הסיוע הכספי המשמעותי הנתרם לאגודה מדי שנה, זוכים סוכרתיים מסוג 1 ובני משפחותיהם לחיים טובים וקלים יותר. רשת סופר-פארם מגלה בהתגייסותה למענינו אחריות חברתית ומובילה את המגזר העסקי בישראל להשפעה וליצירת חברה טובה יותר. זוהי תמיכה שאיננה מובנת מאליה ואנו אסירי תודה על כך".

האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל היא שלוחה של הקרן העולמית JDRF, העוסקת בקידום המחקר בנושא סוכרת סוג 1. האגודה מובילה את חוד חנית המחקר בארץ, ובשנים האחרונות השקיעה למעלה מ-90 מליון ₪ במחקר, מתוך נחישות למצוא מרפא למחלת הסוכרת ולקדם את שיפור איכות החיים של החולים במחלה. האגודה מייצגת את כלל החולים בסוכרת נעורים (סוג 1), ופועלת ליִיצוג האינטרסים שלהם בפני גופים ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים, ולתמיכה בהם ובבני משפחותיהם בהתמודדות היומיומית עם המחלה. רשת סופר- פארם הינה התומכת הראשית באגודה ומשמשת כפלטפורמה ראשונה במעלה להעלאת המודעות בציבור למחלה וגיוס תרומות הציבור לקידום מטרות האגודה. ליאון קופלר הינו נשיא האגודה וליאור רייטבלט משמש בחבר הנאמנים של האגודה. הנהלת הרשת מעורבת ומקדמת פעילויות יזומות להרחבת שירותי האגודה ובניהם הנגשת שירותי האגודה לציבור הסוכרתי דובר הערבית ורותמת את כל עובדי הרשת (ממנהלי סניפים עד לאחרון העובדים) לפעילויות השונות.

 
שני אשכנזי, גולדפינגר תקשורת (האגודה לסוכרת נעורים), 050-6310552

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה