אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר
(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

הפיתוחים החדשים במכשור מתקדם להתמודדות עם מחלת הסוכרת


27.1.14

רוברט קמפבל, סגן נשיא לחדשנות ומחקר בחברת אינסולט (Insulet) הבינלאומית הגיע לביקור מיוחד במרכז לסוכרת נעורים במרכז הרפואי זיו בליווי חברת "גפן מדיקל"

מר קמפבל הציג בפני ילדים סוכרתיים ובני משפחתם את הפיתוחים החדשים במכשור מתקדם להתמודדות עם מחלת הסוכרת


ביקור מרגש במרכז בריינין לסוכרת נעורים במרכז הרפואי זיו בצפת - רוברט קמפבל, סגן נשיא לחדשנות ומחקר בחברת אינסולט (Insulet) הבינלאומית הגיע למרכז בליווי נציגי "גפן מדיקל", המייצגת את החברה בישראל, ופגש את הילדים המטופלים במקום.

קמפבל, סוכרתי עם סוכרת נעורים, מזה 35 שנה, היה שותף מוביל בפיתוח מערכת OmniPod משאבת האינסולין האלחוטית היחידה בעולם. הגרסה החדשה של האומניפוד שהושקה לראשונה בישראל כוללת משאבת אינסולין בעלת פוד ושלט חכם, עם מגוון טכנולוגיות בלעדיות וחדשניות. מערכת האומניפוד הינה משאבת האינסולין היחידה בעולם שפועלת באופן אלחוטי וללא צינורית. אופן פעולתה מאפשר שילוב אופטימאלי של נוחות ודיוק הזלפת האינסולין, דיסקרטיות השימוש והגמישות המרבית בהתנהלות היומיומית של המשתמשים.

קמפבל הודה למטופלים במרכז לסוכרת נעורים במרכז הרפואי זיו על שאלותיהם והערותיהם על מערכת ה- OmniPod וציין כי מידי יום עמלים בחברת "אינסולט" על שיפור המוצר הקיים במטרה להגיע למוצר מושלם. "הפידבק אותו אנו מקבלים מהשטח, מהסוכרתיים המשתמשים במכשירים שלנו, מאפשר לנו לשפר ולשכלל את המוצר, כאשר לנגד עינינו עומד תמיד שיפור איכות חייהם. כעת אנו נמצאים במהלכו של מחקר ופיתוח של מכשיר אשר ישמש כלבלב מלאכותי ויידע לשלב את כל התכונות של כלל המכשירים הקיימים כיום במכשיר אחד קטן וידידותי למשתמש – זה העתיד של הטיפול במחלת הסוכרת" אמר קמפבל.

ד"ר אורנה דלי גוטפריד, מנהלת המרכז לסוכרת נעורים ואנדוקרינולוגיה לילדים במרכז הרפואי זיו אומרת כי זהו כבוד גדול לארח את מר קמפבל, אשר לו מניות רבות בפיתוח מערכת
ה-OmniPod אשר מקלה מאוד על חיי הילדים ובני הנוער המטופלים במרפאה. "לא כל יום מגיע לבקר בגליל אדם כה בכיר באחת מחברות המכשור הרפואי המובילות בתחום הסוכרת. הילדים ובני הנוער המטופלים במרכז לסוכרת במרכז הרפואי זיו זכו להיות הראשונים שחוברו למערכת ה- OmniPod החדשה וליהנות ממנה, וכעת אנו שמחים לארח את אחד האנשים אשר הובילו את פיתוחה ולהראות לו כיצד היא השפיעה לטובה על חייהם של המטופלים הצעירים".
עוד מוסיפה ד"ר דלי-גוטפריד כי המטופלים ובני משפחתם שמחו לשמוע על הפיתוחים החדשים שבדרך בתחום המכשור המתקדם להתמודדות עם מחלת הסוכרת, וכן סייעו לקמפבל בתובנות ועצות לשיפור המוצרים הקיימים.

ההערכה היא, כי בישראל כחצי מיליון בני אדם הסובלים מסוכרת ועוד כחצי מיליון עם הפרעה ברמת הסוכר בצום או בהעמסת סוכר, ללא סימנים קליניים של סוכרת. למעלה מ-30% מסוכרתיים מסוג 2 מטופלים עם אינסולין ויותר מ- 50,000, ביניהם אלפי ילדים ובני נוער מתחת לגיל 18, סובלים מסוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים) התלויה באינסולין וזקוקים מדי יום לזריקות אינסולין או למשאבת אינסולין.
 

עדי קטיעי גולדפינגר תקשורת


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה