אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

אייסקיור דיווחה על הסכם של 7.2 מיליון דולר לפחות עם הענקית טרומו בתאילנד - סוגרת את השנה הטובה בתולדותיה


27.12.20
אייסקיור סוגרת את השנה הטובה בתולדותיה: החברה דיווחה על הסכם הפצה בלעדי בתאילנד בהיקף של 7.2 מיליון דולר לפחות עם טרומו – ענקית המכשור הרפואי מיפן

תאילנד הינה המדינה השלישית בדרום מזרח אסיה אשר בה משתפת החברה פעולה עם טרומו

סך ההתקשרויות עם טרומו עומדות על היקף מינימלי מצטבר של כ-20 מיליון דולר

קיסריה 27 בדצמבר 2020 – אייסקיור מדיקל (ת"א: אסקמ), חברה ישראלית למכשור רפואי המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול במרפאה ללא ניתוח באמצעות הקפאתם, הודיעה כי חתמה על הסכם הפצה עם טרומו בתאילנד במסגרתו תמכור אייסקיור מוצרים בהיקף מינימלי של 7.2 מיליון דולר בטריטוריה זו.

Terumo Corporation Ltd., הינה קבוצת חברות העוסקת, בין היתר, בשיווק והפצה של מוצרים לשוק הרפואי, אשר נסחרת בבורסה לניירות ערך בטוקיו בשווי שוק של כ- 30 מיליארד דולר עם מחזור מכירות שנתי של כ- 6 מיליארד דולר בשנה שנסתיימה ביום 31 במרץ 2020 ,כאשר כ- 30% ממחזור המכירות כאמור מיוחס למדינות אסיה שאינן יפן. כפי שנמסר לחברה על ידי טרומו, ולמיטב ידיעת החברה, לטרומו יכולות הפצה נרחבות באסיה בכלל, ובתאילנד בפרט.

ההסכם עם טרומו בתאילנד מהווה הסכם שלישי עבור החברה בדרום מזרח אסיה, ומביא את סך ההסכמים של אייסקיור עם טרומו בתאילנד, יפן וסינגפור לסך מינימלי מצטבר של כ-20 מיליון דולר.

לצד הפעילות המסחרית עם טרומו, כמו גם עם מפיצים נוספים ברחבי העולם עמם נחתמו הסכמים השנה, אייסקיור הרחיבה בשנת 2020 גם את מספר הטריטוריות בהן היא קיבלה אישורים רגולטוריים למכירת מערכות כגון הודו וטאיוואן.

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור: "אני שמח ונרגש לסיים שנה משמעותית ומאתגרת בצורה חיו
 
בית עם זינוק בתוצאות, חיזוק הקשרים העסקיים עם שותף אסטרטגי כמו טרומו וכן קבלת אישורים רגולטורים נוספים והסכמים עם מפיצים לצורך שימוש במוצרי החברה לטיפול באמצעות הקפאת גידולים שפירים וסרטניים במגוון התוויות רפואיות כגון: שד, ריאות, כליות, עצמות ועוד. אנחנו פועלים להמשך הרחבת הפעילות העולמית במגוון ההתוויות בשנת 2021."

 תוצאות מחצית ראשונה 2020:

אייסקיור הודיעה ב-31.8.2020 על התוצאות הכספיות למחצית הראשונה של 2020 בה היקף ההכנסות עמד על כ-6.4 מיליון ש"ח, גבוה ביותר מפי 3 מההכנסות מאשר במחצית המקבילה בשנת 2019. בנוסף הכנסות המחצית הראשונה של 2020 היו גבוהות בכ-12% מכלל ההכנסות בשנת 2019.

בנוסף דיווחה החברה על רווח גולמי של 4.1 מיליון ש"ח, גבוה פי 8.5 מהרווח הגולמי בתקופה המקבילה בשנת 2019 ויותר מכפול מהרווח הגולמי של כל שנת 2019. החברה מדווחת על צמצום בהפסד, ההפסד הנקי ירד ל-6 מיליון ש"ח, בהשוואה להפסד של 8.8 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד.

לאחר מועד הדוח, בתחילת חודש אוגוסט 2020, השלימה החברה גיוס של 20.7 מיליון ש"ח. במסגרת הגיוס פרסמה אייסקיור כי צבר הזמנות ליום ה-30.6.20 וכן למועד הדיווח עומדים על 9.7 מיליון ש"ח ו-9.1 מיליון ש"ח, בהתאמה. צבר ההזמנות משקף, בין השאר, את העסקאות וההסכמים הרבים עליהם דיווחה החברה מתחילת השנה, לרבות בתאילנד, סינגפור, גרמניה, ודרום אפריקה.

השימוש בטכנולוגיה של אייסקיור מאפשר השמדת גידולים, שפירים וסרטניים, באיברים שונים, בחדר רופא או בקליניקה רגילה, בפרוצדורה שנמשכת פחות משעה וללא צורך באישפוז לפני או אחרי הפרוצדורה. הצלחת אייסקיור היא, בין היתר, על רקע מגמת האצה למעבר לטיפולים זעיר פולשניים, שאינם מצריכים חדרי ניתוח יקרים, רופאים וצוות רפואי רחב לכל פרוצדורה ניתוחית, וצורך משמעותי למנוע ולהקטין זיהומים אפשריים בפרוצדורות רפואיות.

אודות אייסקיור מדיקל

חברת אייסקיור מדיקל בע"מ (ת"א: אסקמ) הינה חברת מכשור רפואי ישראלית העוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים (שפירים וסרטניים), אשר פיתחה מוצרים לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים. הטכנולוגיה מהווה חלופה זעיר-פולשנית יעילה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול, על ידי הליך קצר יחסית. המערכת משווקת ונמכרת בעולם, לאחר שקיבלה אישורי FDA ו-CE. לאייסקיור חברה-בת בבעלות מלאה בארצות הברית, אייסקיור מדיקל אינק., ולה משרדים בניו ג'רזי. אייסקיור נוסדה בשנת 2006 ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בקיסריה
 
בתמונה: הליך השימוש בטכנולוגיית אייסקיור.

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה