אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

ננוקס הישראלית חתמה על הסכם הפצה באוסטרליה בהיקף של 174 מיליון דולר


6.3.20
חברת ההדמיה הרפואית הישראלית, Nanox, חתמה על הסכם עם החברה האוסטרלית, Gateway, לפריסת 1,000 מערכות הדמיה רפואיות ברחבי אוסטרליה, ניו זילנד ונורבגיה

החברות שואפות להעלות את רמת השירות הרפואי עם מערכות שיסופקו לאזורים המרוחקים לצד הערים המרכזיות


(נווה אילן, ישראל וסידני, אוסטרליה - 5 במרץ, 2020) - חברת ההדמייה הרפואית הישראלית, NANO-X IMAGING LTD, הודיעה על חתימת הסכם בלעדיות עם The Gateway Group, אחת מחברות ההפצה הגדולות באוסטרליה, למוצרי בריאות, ציוד ומכשור רפואי. מטרת ההסכם היא לספק שירותי הדמיה רפואיות ברחבי אוסטרליה, ניו זילנד ונורבגיה תוך פריסה והתקנה של 1,000 מערכות של ננוקס. על פי ההסכם Gateway מתחייבת למינימום דמי שירות שנתיים של 58 מיליון דולר, למשך שלוש שנים.


החברות חתמו על הסכם של שלוש שנים עם אופציה לחידוש לשלוש שנים נוספות בהסכמה הדדית של שני הצדדים. בכפוף לקבלת אישורים רגולטוריים מקומיים, הצדדים ישתפו פעולה בפריסה והפעלה של המערכות של ננוקס במחירים נוחים שיאפשרו שירותי דימות רפואי מתקדם לכל השכבות הסוציו-אקונומיות של האוכלוסיות בארצות היעד.


המערכת של ננוקס מספקת מגוון שירותי הדמיה רפואיות, החל מצילום רנטגן דו ממדי ועד טומוגרפיה ממוחשבת וטומוסינטזיס תלת מימדי. ננוקס תספק את מערכות שלה ל-Gateway בכפוף לקבלת אישורים רגולטורים מקומיים לפריסה נרחבת של המערכות באזורים הסובלים מנגישות נמוכה, או ללא גישה בכלל, למכשירי הדמיה רפואיים, כמו גם פריסת מכשירי ננוקס בערים הגדולות. שירותי ההדמיה מתוכננים להיות מופעלים על פי מודל עסקי ייחודי לתעשיית הדימות הרפואי העולמית, של תשלומים על בסיס מנוי עבור סריקות במקום מכירת המכשירים עצמם במודל מכירה ישירה או ליסינג. השירות של ננוקס גם כולל גם אבחון רדיולוגי מקוון בסיוע אלגוריתמים של בינה מלאכותית. לפי ההסכם החברות יתמקדו בפריסה והתקנת המערכות במרפאות ובמרכזים רפואיים, וננוקס תהיה אחראית להדרכת הצוותים המקומיים לצד תמיכה טכנית שוטפת.


רן פוליאקין, מייסד ומנכ"ל ננוקס, אמר "אחת המטרות שלנו היא לספק את שירותי ההדמיה הרפואיות המתקדמים של ננוקס במקומות הנידחים ביותר בעולם לאוכלוסיות ששירות רפואי בסיסי זה נמנע מהן עקב העלות הגבוהה של המכשירים או נגישות נמוכה," עוד הוסיף כי, "ההסכם עם Gateway הוא יישום ישיר של אסטרטגיה זו. אנחנו מכוונים לפריסה באזורים הכפריים לצד פריסה בערים הגדולות, ואנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם הצוותים של Gateway במטרה לממש את האג'נדה החברתית הזו."


Gateway מספקת מגוון רחב של מוצרים ליותר מ-20,000 מרכזי לקוחות, כולל מכשירים רפואיים של חברות גלובליות כגון BrainsWay ו-Dex. ההסכם בין שתי החברות נעשה בתיווכה של הקרן האוסטרלית-ישראלית SIBF (ובשמה המלא Southern Israel Bridging Fund) הפועלת לזיהוי וקישור בין חברות ישראליות לחברות גלובליות במטרה לקדם הזדמנויות עסקיות.


"לננוקס יש מודל עסקי ייחודי המיועד לשפר את הנגישות והאיכות של שירותי ההדמיה הרפואיים המתקדמים ברחבי העולם." אומר ריקי נוימן, מנכ"ל Gateway. "חלק מהאוכלוסיה במדינות מסוימות גרה באזורים מרוחקים שמצריכים לנהוג שעות כדי לקבל שירותי הדמיה רפואיים ולהמתין חודשים לקבלת תוצאות אבחון. אנו, יחד עם ננוקס, מתכוונים לשנות את המציאות הזו."


ננוקס מפתחת את ה-NANOX.ARC, מכשיר רנטגן דיגיטלי חדשני, אשר יאפשר שירותי דימות רפואי מתקדמים ואיתור מוקדם של מחלות בעלויות נמוכות משמעותית ממערכות הדמיה רפואיות הקיימות היום בשוק. מכשיר זה יהווה חלק מפתרון כולל, מבוסס טכנולוגיית ענן, אשר יספק שירות הדמיה רפואי מלא הכולל מאגר דאטה נרחב לאיחסון תמונות, סקירה ופענוח רדיולוגי בזמן אמת, תוך חיבור למערכות בינה מלאכותיות ובילינג.


אודות Nanox:

Nanox, החברה הישראלית נוסדה על ידי היזם הסדרתי רן פוליאקין. החברה פיתחה גרסה חדשנית של מכשיר הדמייה מבוסס רנטגן, אשר תאפשר הפחתה משמעותית של העלויות בהשוואה למערכות ההדמיה רפואיות דומות בשוק. החברה מפתחת שיתופי פעולה עם שחקני הבריאות המובילים בעולם במטרה לספק שירותי רפואה מונעת לכל שכבות האוכלוסייה בעולם.


רן פוליאקין מקדיש את חייו לפיתוח טכנולוגיות פורצות דרך ובעיקר בתחום הרפואה המונעת. רן עומד בראש מרכז פיתוח שהקים בנווה אילן בו פועלות חברות רבות, וביניהם אילומיגין (Illumigyn), וולסנס (Wellsense) ואחרות. למידע נוסף על החברה www.nanox.vision. 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה