אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) פה ולסת >

שיננית בהרצליה: 3 סיבות שכדאי לך להזמין כבר עכשיו תור


23.7.18
שיננית

אם העיניים הן הראי של הנשמה, השיניים הן הראי לאורח החיים שאנחנו מנהלים. אתם מעשנים? רואים את זה על השיניים שלכם, ממעיטים באכילת פירות וירקות? אפשר לראות זאת על החניכיים. מרבים בשתיית קפה, תה, ואפילו אלכוהול? סביר להניח שהפה שלכם יסגיר אתכם קודם.

הדרך הטובה ביותר למנוע היווצרות של בעיות בשיניים היא להקפיד על הרגלי היגיינה טובים במהלך היומיום, ופעם בחצי שנה לבקר אצל שיננית. אין כל ספק, מדובר בטיפול חיוני לצורך שמירה על בריאות הפה והשיניים - טיפול תדיר אצל שיננית יוכל לחסוך מכם לא מעט כאב מיותר והוצאות כלכליות שהייתם עלולים לשלם על טיפולי שיניים מורכבים יותר. אז למה להזמין עכשיו תור לשיננית אתם שואלים, התשובות יופיעו ממש בהמשך:

זמן צחצוח: שיננית יכולה ללמד אתכם לצחצח שיניים נכון

שיננית יכולה להנחות את המטופל באיזו צורה עליו לצחצח את שיניו, באיזו מברשת כדאי לו להשתמש, ומהי המשחה המומלצת למצבו. ביקורים תכופים אצל שיננית יסייעו לכם לשמור על היגיינת הפה בצורה הטובה ביותר. בשנים האחרונות התגלו מחקרים המוכיחים את יעילות הטיפול אצל השיננית בהפחתת החיידקים בחלל הפה, ובשמירה על בריאות החניכיים.

זה הזמן לטיפול מונע

אז מה קורה במהלך הטיפול אצל השיננית, איך מתרחש הקסם הזה בו השיניים שלנו הופכות להיות לבנות ומנצנצות כמו בפרסומות? במהלך הטיפול מסירה השיננית אבנית שהצטברה על השיניים, מבצעת הסרת כתמים, משקעים מעל ומתחת לחניכיים.

סילוק קבוע של האבנית עשוי לסייע למנוע מגוון בעיות שיניים עתידיות. בין השאר, ניתן למנוע היווצרות עששת וחורים בשיניים, וכן בעיות חניכיים שונות. חשוב מאוד לציין כי מחלות חניכיים אלה הן הגורם העיקרי לאובדן שיניים בקרב אנשים מבוגרים, ולכן טיפול אצל שיננית הינו משמעותי ביותר לצורך מניעת נשירת השיניים בעתיד.

היווצרות שכבת האבנית משתנה בין מטופלים שונים, ולכן קשה לעמוד על תדירות קבועה לביקור אצל שיננית. הקצב תלוי הן בגורמים גנטיים והן בשמירה על היגיינת הפה. עם זאת, לכולם מומלץ להגיע לטיפול אצל שיננית אחת לשישה חודשים לפחות.

טיפול שגרתי אצל שיננית אורך כחצי שעה לערך, חשוב מאוד להדגיש כי שיננית מוסמכת תתאים את הטיפול למצב שיניו של המטופל. למשל, ישנם מטופלים הזקוקים למברשת שיניים רכה ואילו אחרים זקוקים לסיבים קשים יותר.

ביקור אצל שיננית - החיסכון הכי משמעותי שתוכלו לבקש
ביקורים מסודרים אצל שיננית והקפדה על צחצוח נכון, ושימוש בחוט דנטלי יכולים למנוע מימכם לשלם כסף מיותר על טיפולי שיניים שונים בעתיד, ועוזרים לכם לשמר את מצב בריאות הפה בהווה. הנוסחה הזו כל כך פשוטה – מקפידים בכל יום על צחצוח שיניים נכון, מגיעים פעם בחצי שנה לביקור אצל השיננית ובלי שתשימו לב חסכתם אלפי שקלים לטיפולי שיניים משקמים בעתיד.
 
התמונה באדיבות חברת קידום

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה